Реклама

Google припинив продаж музики через онлайн-магазин Google Play

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google припинив продаж музики через онлайн-магазин Google Play. Тепер у компанії немає місця для прямого продажу музики користувачам.

Насправді, це закономірний і запланований крок. Він був зроблений в рамках поступового закриття сервісу Google Play Music, замість якого Google тепер пропонує користувачам переходити на стрімінговий сервіс YouTube Music. Більш того, Google навіть планував закрити музичний розділ Google Play помітно раніше – в кінці серпня, але з неоголошених причин затрималася.

У веб-версії Google Play в розділі, де раніше пропонувалася музика, тепер видається таке повідомлення:

«Музичний розділ в Google Play більше не доступний. Щоб продовжити слухати свої треки, перенесіть фонотеку Play Музики в YouTube Music на сторінці music.youtube.com/transfer. Ви також можете завантажити свої дані, використовуючи Google Архіватор, або видалити їх в налаштуваннях облікового запису Play Музики ».

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що потрібно знати про вимірювання артеріального тиску за допомогою смартфона?

Cучасні смартфони обладнані багатьма функціями, серед яких зараз користується популярністю можливість вимірювання артеріального тиску. Декілька відомих виробників вже пропонують...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -