Сьогодні Google розкрили деякі особливості майбутньої OC Android 12. Якщо конкретніше, то в в Android 12 стане простіше використовувати сторонні магазини додатків. А тепер детальніше і трохи історії. Нагадуємо, нещодавно Google випустили стабільну версію Android 11.

Компанія Google оголосила нові зміни в правилах для розробників для свого онлайн-магазині додатків Google Play Store. В основному зміни в правилах Google Play закривають лазівку з внутрішніми покупками в додатках і іграх, яка дозволяла розробникам обходити необхідність відраховувати Google 30%. Чутки про майбутнє «закручування гайок» з’явилися минулого тижня і повністю виправдалися – всі програми з Google Play будуть повинні використовувати для внутрішніх покупок виключно інструменти Google для проведення платежів.

А ось що було несподівано, так це спроба Google «підсолодити пілюлю». Google раптово розкрила одне з особливостей операційної системи Android 12, чий реліз очікується через рік.

Отже, Google повідомила, що в Android 12 стане простіше використовувати сторонні магазини додатків, але при цьому Google не збирається йти на компроміс щодо безпеки. Компанія також відзначила, що це крок робиться у відповідь на прохання і відгуки розробників.

На даний момент користувачі смартфонів Android можуть встановлювати додатки не лише через Google Play, але і альтернативні магазини, наприклад, Samsung Galaxy Store.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь