Реклама

Google розкрили деякі особливості майбутньої OC Android 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Google розкрили деякі особливості майбутньої OC Android 12. Якщо конкретніше, то в в Android 12 стане простіше використовувати сторонні магазини додатків. А тепер детальніше і трохи історії. Нагадуємо, нещодавно Google випустили стабільну версію Android 11.

Компанія Google оголосила нові зміни в правилах для розробників для свого онлайн-магазині додатків Google Play Store. В основному зміни в правилах Google Play закривають лазівку з внутрішніми покупками в додатках і іграх, яка дозволяла розробникам обходити необхідність відраховувати Google 30%. Чутки про майбутнє «закручування гайок» з’явилися минулого тижня і повністю виправдалися – всі програми з Google Play будуть повинні використовувати для внутрішніх покупок виключно інструменти Google для проведення платежів.

А ось що було несподівано, так це спроба Google «підсолодити пілюлю». Google раптово розкрила одне з особливостей операційної системи Android 12, чий реліз очікується через рік.

Отже, Google повідомила, що в Android 12 стане простіше використовувати сторонні магазини додатків, але при цьому Google не збирається йти на компроміс щодо безпеки. Компанія також відзначила, що це крок робиться у відповідь на прохання і відгуки розробників.

На даний момент користувачі смартфонів Android можуть встановлювати додатки не лише через Google Play, але і альтернативні магазини, наприклад, Samsung Galaxy Store.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Легендарний флагманський смартфон Samsung отримав Android 11

Легендарний флагманський смартфон Samsung отримав Android 11. Мова йде про смартфон Galaxy SII, який дебютував майже десять років тому....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -