Реклама

Google TV тепер доступий на iPhone

Останні Новини

Ще в 2020 році Google створив Google TV для всіх пристроїв на операційній системі Android. Це стало заміною старому додатку Google Фільми. Від нещодавно компанія вирішила випустити ідентичну програму для усіх пристроїв від Apple на операційній IOS. Даний додаток можна завантажити на AppStore абсолютно безкоштовно.

Для чого слугує Google TV? На смартфоні цю програму можна використовувати замість пульта та управляти телевізором, який на базі Android TV або Google TV. В даному випадку телефоном можна повністю все перемикати, вписувати пошукові запити (це набагато швидше та зручніше ніж звичайним пультом), переглядати бібліотеки із фільмами, створювати списки з бажаними кінострічками для перегляду, упорядковувати програми та багато багато іншого.

Цікаво: Google буде надійно захищати дані в своїх додатках

Несправедливо було випустити такий додаток лише для пристроїв на базі Android і чекати аж два роки, щоб побачити ідентичну програму на Apple. Але на щастя, зараз користувачі усіх телефонів можуть завантажити її і відчути всі переваги такого користування.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Sourceengadget
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи можна відновити дані зі зламаного SSD

Іноді здається, що твердотілий диск не може зламатись, оскільки не має механічних елементів. Але у світі немає нічого вічного....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -