Реклама

Google відправляє смартфон Pixel 2 на пенсію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google відправляє смартфон Pixel 2 на пенсію. Компанія зупиняє оновлення версії Android, трирічна підтримка смартфона закінчується.

Компанія Google випустила смартфони Pixel 2 та Pixel 2 XL у 2017 році .Незабаром вони отримають своє останнє оновлення Android 11.

Google відправляє смартфон Pixel 2 на пенсію

Серія Google Pixel 2 оснащена процесором Snapdragon 835, 4 ГБ пам’яті та 128 ГБ дискового простору. Pixel 2 виробляла компанія HTC, а Pixel 2 XL – компанія LG. Pixel 2 використовує 5-дюймовий екран AMOLED; Pixel 2 XL використовує OLED-екран із роздільною здатністю 2K.

Google офіційно заявив, що здійснить останнє оновлення системи серії Pixel 2 у грудні цього року; після цього телефон не буде отримувати оновлення безпеки та оновлення системи Android. Хоча мобільний телефон, здається, «занедбаний» після втрати офіційної підтримки, мобільний телефон, який випускався впродовж трьох років, все ще може насолоджуватися останньою версією Android 11. Цей режим також можна розглядати як «улюблений» у галузі мобільних телефонів.

Читайте також: Розкрито подробиці про нові хромбуки Google.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, який строк служби комплектуючих ПК

Було б добре купувати новий комп’ютер тільки для того, щоб покращити продуктивність, а не тому, що старий зламався. Єдине,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -