Реклама

Google вводить чергові обмеження для старих Android-смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, компанія Google поступово, після виходу нових версій Android, обмежує можливості попередніх версій. На цей раз стало відомо, що Google вводить чергові обмеження для старих Android-смартфонів, хоча і постраждає від цього невелика кількість користувачів.

Зараз мова йде про обмеження, а саме відсутність можливості входу в акаунти Google з смартфонів, які працюють під управлінням OC Android 2.3.7. Відповідне сповіщення отримали всі власники смартфонів, які працюють під цією версією ОС.

В повідомленні гугл йдеться про те, що в них більше не буде можливості користуватися сервісами Google, а якщо точніше, то в них більше не буде можливості прив'язувати акакунти до смартфонів із застарілими ОС Android.

В Гугл рекомендують власникам таких смартфонів перенести всю існуючу інформацію на смартфони під управлінням новіших версій ОС, оскільки після 27 вересня це вже буде зробити важче. Після 27 вересня, ввійти в свої акаунти можна буде тільки через браузер.

Гугл пішли на такі кроки через те, що кількість активних смартфонів під управлінням OC Android 2.3.7. склало тільки 0,3% від всіх смартфонів на Android. Крім цієї версії Android, доступ до акаунтів Google раніше втратили наступні версії Android:

Android 1.0;
Android 1.1;
Android 1.5 Cupcake;
Android 1.6 Donut;
Android 2.0 Eclair;
Android 2.2 Froyo;
Android 2.3 Gingerbread.

Також нещодавно було названо смартфони, які вже можуть протестувати Android 12.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чим може загрожувати зупинка роботи месенджерів та соціальних мереж?

За останні декілька років, людство настільки активно почало користуватися соціальними мережами та месенджерами, що зараз навіть складно уявити, щоб...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -