Google випустила Android 11 для розумних телевізорів. Компанія Google представила оновлення Android 11 для платформи розумних телевізорів Android TV.

В першу чергу, звичайно, користувачів цікавить, що нового принесе апдейт. На відміну від мобільного Android 11, тут список не дуже довгий і вражаючий. В основному компанія зосередилася на продуктивності, безпеці та зручності.

Для підвищення продуктивності, Android 11 для Android TV автоматично закриває додатки відповідно до нової стратегії для звільнення оперативної пам’яті. Що стосується безпеки, то тут з’явилася така ж, як і в мобільній Android 11 можливість видавати додаткам тимчасовий одноразовий дозвіл для доступу до інформації про місцезнаходження, мікрофона і камері.

Апдейт принесе на телевізори режим ALLM (Auto Low Latency Mode, автоматичний режим низької затримки), а також декодування контенту з низькою затримкою.
Також можна відзначити розширену підтримку геймпадів, «тихий» режим завантаження для системних оновлень і можливість для виробників розробляти власні кнопки включення, і так далі. Тепер платформа підтримує сторонні ігрові контролери, включаючи Nintendo Switch Pro з підключенням по USB і Bluetooth, а також контролера Steam з підключенням по USB.
Як обіцяє Google, виробники телевізорів з Android TV почнуть поширювати поновлення на основі Android 11 «Найближчими місяцями». Також незабаром почнуть випускатися нові телевізори з попередньо встановленою Android 11.

Рекомендуємо: Відомі Характеристики “Sabrina” Android TV.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь