Реклама

Google випустив велике оновлення для сервісу відеоконференцій Google Meet

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Google випустив велике оновлення для сервісу відеоконференцій Google Meet, яке повинно допомогти в освітньому процесі.

Google випустив велике оновлення для сервісу відеоконференцій Google Meet

По-перше, з’явилася підтримка фірмової інтерактивної дошки Jamboard. Спочатку вона доступна тільки для перегляду, так щоб викладач міг підготуватися до уроку, а потім у студентів теж з’являється можливість редагувати контент. Викладач також може вказати, хто допущений до редагування. Ще одне нововведення – можливість розділити всіх учасників на окремі «переговорні кімнати» для одночасного обговорення між невеликими групами. У найближчі місяці також з’являться функції на кшталт таймера і «попросити допомоги».

Google випустив велике оновлення для сервісу відеоконференцій Google Meet

Також вже почала поширюватися функція «звіт про відвідуваність». Звіт включає імена всіх учасників, адреси електронної пошти, час присутності, включаючи час приєднання та виходу із конференції. Крім того, в найближчі дні запрацюють функції опитувань, питань і відповідей.

Google запустив Google Meet для всіх користувачів навесні 2020 року. На той момент сервіс розглядався як одна з кращих альтернатив популярного Zoom. Нещодавно компанія також продовжила термін безкоштовного використання сервісу відеоконференцій Google Meet без обмежень.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 7 функцій Apple iPhone, про які мало хто знає

Більшість користувачів смартфонів використовують його функціонал лише частково, і без різниці, iPhone це чи Android-смартфон. Давайте зупинимося на смартфонах...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -