Реклама

Google закликає розробників Chromium припинити використання Windows 7

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Microsoft вже чітко дала зрозуміти, що залежність Windows 7 повинна наближатися до кінця, і акцент компанії зосереджується на міграції людей та бізнесу до Windows 10 – її останньої операційної системи з більш ніж 50% часткою ринку. Крім цього, стало відомо, що компанія Google закликає розробників Chromium припинити використання Windows 7.

Через одинадцять місяців після того, як Microsoft припинила підтримку Windows 7, Google нарешті закликав розробників Chromium змінити свою OC Windows 10 і перейти на більш нову (рекомендовано на Windows 10), оскільки вона більше не підтримується як спільнотою Microsoft, так і Chromium.

«Я не пам’ятаю рішення вимагати Windows 10, але воно здається неминучим, що це станеться в якийсь момент, і, можливо, того часу, як зараз. Останнім часом було кілька перерв у Windows 7, і з часом їх виправлення стає дорогим ”, – пояснив Брюс Доусон, інженер Google.

Google підтвердив, що Windows 7 більше не працює для створення Chromium, і Windows 10 тепер є вимогою. Оскільки Windows 7 є непідтримуваною операційною системою, повідомлення про помилку відображатиметься, коли розробники намагаються створити свої програми Chromium.

Варто зазначити, що це оголошення орієнтоване лише на розробників, а браузери з підтримкою Chromium продовжуватимуть працювати в Windows 7, як раніше підтверджував Google.

"Chromium та його похідні все ще працюють у Windows 7. Це стосується лише розробників", - зазначила Google.

Будуть прийняті виправлення спільноти розробників, але до цих пір ніхто не зголосився додати підтримку для Windows 7. Розробникам, які все ще використовують Chromium, слід або оновити до Windows 10, або спробувати спробувати такі програми, як Process Explorer, щоб виявити проблеми з Chromium в Windows 7.

Розробники Google вже перестали використовувати Windows 7 для побудови Chrome, але незрозуміло, коли Chromium повністю перестане працювати на старих платформах.

Як ми повідомляли на початку цього тижня, Microsoft все ще пропонує Windows 10 як безкоштовне оновлення до тих, хто працює під Windows 7 Home, Pro та Ultimate ліцензією.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Действительно ли смартфоны с защитой от влаги не боятся воды

Стаття доступна українською...В последнее время украинцы все чаще выбирают смартфоны, которые предлагают хотя бы какую-то защиту от влаги и...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -