Реклама

Google закриває сервіс обміну 3D-моделями Poly

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google знову показала, що занадто покладатися на її сервіси не варто. Сьогодні надійшла інформація, що Google закриває сервіс обміну 3D-моделями Poly. Крім Poly, вони закривають бібліотеку 3D-об’єктів і платформу для обміну ними, яка була запущена в 2017 році і, в першу чергу, націлена на творців VR і AR. Сервіс припинить роботу 30 червня 2021 року, але завантажити в Poly нові матеріали буде неможливо, починаючи з 30 квітня 2021 року.

Сервіс Poly був розроблений, щоб допомогти розробникам створювати об’єкти віртуальної реальності. Одночасно він служив бібліотекою ресурсів, які можна було використовувати в іграх і додатках віртуальної реальності. Він пропонував більш простий спосіб створення ресурсів, ніж такі інструменти, як Google Tilt Brush або програми Autodesk, Blender і інших розробників.

Рішення Google закрити Poly було цілком передбачувано, після того, як компанія припинила продавати свої гарнітури Daydream VR і закрила студію Spotlight Stories VR разом з додатком Daydream Play Movies and TV. Крім того, в минулому році компанія згорнула свою платформу Jump VR.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Лучшие игровые смартфоны, которые можно приобрести в Украине в 2021 году

Cтаття доступна українською...Лучшие игровые телефоны предлагают игровой опыт консольного качества, а также предоставляют вам все практические возможности обычного смартфона....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -