Реклама

Google запускає тв приставку для Android TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, неочікувано для всіх, з’явилася інофрмація, що Google запускає тв приставку для Android TV. Розробники з форуму XDA отримали перші рендери нової приставки, яка носить назву “Sabrina“.

Пристрій має своєрідну для Google форму, який схожий на ChromeCast. Різниця між ChromeCast та “Sabrina” полягає в тому, що “Sabrina” це приставка з Android TV, а ChromeCast тільки дозволяє транслювати на телевізор відео, музику, фото та сайти з смартфона. Тобто Sabrina більше розрахована для телевізійних програм, ніж для додатків.

Sabrina буде випускатися в трьох кольорах (як на зображенні). В комплекті також буде фірмовий пульт з декількома кнопками.

Google запускає тв приставку для Android TV

Презентація тв приставки була запланована на 3 червня, де її мали представити одночасно з Android 11. Але як ми знаємо, презентацію перенесли на невідомий термін.

Очікується, що приставка “Сабріна” (Sabrina) буде продаватися за 2000 грн, що не так і багато для повноцінної Android TV приставки.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нова ОС Apple ламає старі MacBook Pro

Нова ОС Apple ламає старі MacBook Pro. Власники ноутбуків 2013 і 2014 років масово скаржаться. Компанія Apple випустила кілька...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -