Реклама

Google запускає «безкоштовний» VPN

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google запускає «безкоштовний» VPN. Сервіс доступний для користувачів тарифного плану Google One на 2 ТБ.

Компанія Google оголосила про запуск нового сервісу VPN, який буде доступний умовно безкоштовно для користувачів платної підписки Google One на 2 ТБ і більш дорогих тарифів.

Google запускає «безкоштовний» VPN

Сервіс VPN by Google One доступний для таких користувачів без додаткової оплати. Сам по собі тариф Google One на 2 ТБ передбачає оплату в 10 доларів в місяць або 100 доларів на рік.

Для сервісу VPN не передбачено окремого додатка, він вбудований прямо в додаток Google One. Спочатку VPN by Google One доступний тільки для користувачів пристроїв Android. В описі говориться: “У додатку Google One ви можете швидко включити шифрування свого інтернет-трафіку для додаткового захисту при роботі в Мережі “.

За словами розробників, Google планує почати поширювати сервіс для користувачів в США протягом найближчих тижнів. Випуск в інших регіонах, а також для платформ iOS, Windows і macOS, планується в наступних місяцях.

Читайте також: Google Maps Отримав Корисні Функції Для Велосипедистів.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Realme розробляє найтонший смартфон у світі

Сьогодні надійшла інфомрація, що компанія Realme розробляє найтонший смартфон у світі. Мадхав Шет (Madhav Sheth), генеральний директор Realme India,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -