Реклама

Гра Cyberpunk 2077 б’є рекорди по продажах

Останні Новини

За останні чотири дні від старту продажів, гра Cyberpunk 2077 б’є рекорди по продажах за останні 20 років у Росії. Про це повідомляє “М. Відео-Ельдорадо”. Продажі гри на ринку Росії стартували 10 грудня 2020 року і попит на так звану найочікуванішу гру року побив усі рекорди. Зокрема, продажі Cyberpunk 2077 перевершили минулорічні показники покупки таких ігор як GTA V, Red Dead Redemption 2, Death Stranding і “Одні з нас: частина 2 “.

Варто відмітити, що при такому шаленому успіху, є й багато скарг користувачів на технічну складову гри. Зокрема користувачі PlayStation 4 і XBox One скаржаться на низьку продуктивність, відповідно до чого не можуть повністю насолодитись грою. Виникають проблеми і з багами та вильотами на нових PlayStation 5 і XBox Series X.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, що таке кабель Ethernet

Якщо ви коли-небудь купували домашні мережі, ви, напевно, чули про кабелі Ethernet. Але для чого вони, навіщо їх використовувати і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -