Гра Cyberpunk 2077 б’є рекорди по продажах

Останні Новини

За останні чотири дні від старту продажів, гра Cyberpunk 2077 б’є рекорди по продажах за останні 20 років у Росії. Про це повідомляє “М. Відео-Ельдорадо”. Продажі гри на ринку Росії стартували 10 грудня 2020 року і попит на так звану найочікуванішу гру року побив усі рекорди. Зокрема, продажі Cyberpunk 2077 перевершили минулорічні показники покупки таких ігор як GTA V, Red Dead Redemption 2, Death Stranding і “Одні з нас: частина 2 “.

Варто відмітити, що при такому шаленому успіху, є й багато скарг користувачів на технічну складову гри. Зокрема користувачі PlayStation 4 і XBox One скаржаться на низьку продуктивність, відповідно до чого не можуть повністю насолодитись грою. Виникають проблеми і з багами та вильотами на нових PlayStation 5 і XBox Series X.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Huawei таємно продали бренд Honor

Huawei таємно продала бренд Honor. Про проведену операцію можуть офіційно оголосити приблизно 20 листопада.Джерела стверджують, що чутки про...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -