Гра S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде на консолях Playstation 4

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Гра S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде на консолях PlayStation 4. Тепер детальніше. Відразу кілька новин про S.T.A.L.K.E.R. 2 надійшли від представників студії GSC Game World. Вони стосуються версій майбутньої гри для консолей тепер уже минулого покоління, тобто Xbox One і PlayStation 4, і розкриття свіжої інформації про сиквел.

В офіційній групі S.T.A.L.K.E.R. 2 в соціальній мережі «ВКонтакте» менеджер GSC Game World зі зв’язків зі спільнотою Захар Бочаров нагадав про те, що проект не вийде на системах минулого покоління.

Втім, це очікувано: коли розробники випустили перший трейлер сиквела, то заявили про релізі на ПК і Xbox Series X в якості тимчасового консольного ексклюзиву. На PlayStation 5 гра теж з’явиться, але пізніше. А ось версії для PlayStation 4 і Xbox One ніхто не обіцяв.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Сканер відбитків пальців в Xiaomi Mi 11 одночасно виконує ще одну корисну функцію

Сьогодні компанія Xiaomi представила свій флагманський смартфон Mi 11. Нещодавно ж стало відомо, що сканер відбитків пальців в Xiaomi...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -