HMD Global планує запуск Nokia 10

Останні Новини

В мережі почав ширитись один із внутрішніх документів HMD Global, який розкриває майбутні плани компанії. Там же, була інформація про наступний смартфон. Тобто, ми можемо говорити, що HMD Global планує запуск Nokia 10. Деталей смартфону не було розкрито, в документі лише згадувалось про заборону поширення інформації стосовно Nokia 10.

Щодо іншої інформації, що стосується смартфонів Nokia, то зараз компанія HMD Global зосереджується на маркетингу своїх телефонів за допомогою останніх інновацій Google. Тобто, планується тісна співпраця з компанією Google. Також, розкриваються майбутні ринки, які стануть ключовими для компанії, і це, Китай, Росія, Індонезія, Індія, Німеччина, Великобританія, Мексика та США.

Джерело

Рекомендуємо: Попит на PlayStation 5 виявився вражаючим.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Кількість незадоволених користувачів послугами Нової Пошти стрімко зростає

“Нова Пошта” - це компанія, яка дійсно здійснила революцію в плані якості та швидкості доставок товарів. Можна згадати той...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -