Реклама

Honor оприлюднив нове зображення майбутнього MagicBooks

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На сайті Weibo, Honor оприлюднив нове зображення майбутнього MagicBooks. Це буде значне оновлення пристрою. Згідно отриманої інформації, MagicBooks, який буде представлений, отримає нові 7-нм процесори Ryzen 4000 серії AMD. Більше інформації ми отримаємо під час офіційного оголошення, яке відбудеться 16 липня о 14.30 за тихоокеанським часом.

Honor оприлюднив нове зображення майбутнього MagicBooks

Загалом, отримання такого типу процесору повинне забезпечити значний ріст продуктивності, але при цьому, і підвищити рівень енергоефективності.

Запуск MagicBooks, звісно ж, почнеться з ринку Китаю. Проте, ми очікуємо, що на глобальний ринок він вийде через декілька місяців. А ще, є ймовірність, що на даній презентації ми отримаємо додаткову інформацію про запуск Ігрові Ноутбуки Від Honor Вже Близько.

Рекомендуємо: Відбудеться Реліз Нової Версії RedmiBook 16 Від Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо випадки, в яких краще відформатувати жорсткий диск

Сьогодні продовжуємо тему, яка стосується ПК та ноутбуків, та поговоримо про жорсткі диски. Як відомо, ними укомплектовані всі ПК,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -