Huami розробляє нову ОС та мікросхему для розумних годинників

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Якщо вам цікаво, чому Huami повільно оголошує про новинки цього року, ми думаємо, що знаємо чому. Виявляється, Huami розробляє нову ОС та мікросхему для розумних годинників.

Кілька днів тому Huami оголосив, що має заплановану подію на 13 липня. Виявляється, виробник також анонсує свою нову операційну систему та новий чіпсет на заході під назвою “Майбутнє здоров’я”.

Публікація Weibo від засновника і генерального директора Huami Technology Хуанга Ванга показала, що його нова саморозвинена операційна система більше підходить для годинників. 

Ми не знаємо, чи операційна система все ще базується на RTOS, чи вона абсолютно нова з нуля. Однак одна з особливостей, яку ми знаємо – це динамічний циферблат. Китайський інсайдер, який мав практичний досвід роботи з новою операційною системою, високо оцінює користувальницький інтерфейс та досвід користувачів.

Також було розкрито більше подробиць про майбутній чіпсет Huangshan. За словами пана Хуанга, новий процесор, який повинен бути запущений як Huangshan 2S, матиме незалежний графічний процесор. Це буде двоядерний чіпсет, заснований на архітектурі RISC-V, і він буде не тільки потужнішим, але й з меншим енергоспоживанням.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Google покращує швидкість роботи нової версії браузера Chrome

Не так давно розробники Chrome змінили одну з важливих функцій браузера для вирішення проблем з приватних даних даних користувачів,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -