Реклама

Huawei анонсувала розумний Watch GT2e

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Huawei анонсувала розумний Watch GT2e. Це більш доступніша спортивна модифікація Watch GT 2.

Huawei анонсувала розумний Watch GT2e

Дисплей та роздільна здатність тут такі ж як у Watch GT2. Нововведенням став TRU ремінець, який обладнаний отворами для кращого проходження повітря. Водонепроникність тут 5АТМ. Watch GT2e використовує процесор Kirin A1 з пам’яттю 4Гб. Щодо кольорової гами, то буде доступно чотири варіанти.

Huawei анонсувала розумний Watch GT2e

Звісно, годинник може відстежувати різноманітні види тренувань, показники VO2Max та SpO2, якості сну, визначати ефективність тренувань, визначення стресу та надавати рекомендації щодо його подолання.

Щодо автономної роботи, то в автоматичному режимі Watch GT2e повинен працювати 2 тижні, при ввімкненому GPS близько 30 годин, до 24 годин робота скоротиться при відтворенні музики. Huawei анонсувала розумний Watch GT2e з ціною від 200 євро.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Декілька ознак, що ваш телефон зламали

У людей на смартфонах зберігається дуже велика кількість важливої інформації. Саме через це шахраї постійно намагаються створити спосіб викрасти...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -