Реклама

Huawei Enjoy 20 Plus отримав сертифікацію від 3C

Останні Новини

Інформація про смартфон Huawei Enjoy 20 Plus надходить уже декілька місяців. А сьогодні, Huawei Enjoy 20 Plus отримав сертифікацію від 3C. Нагадаємо номер моделі, і це FRL-AN00a.

Huawei Enjoy 20 Plus отримав сертифікацію від 3C

І так, у списку говориться, що це смартфон 5G. Підтримуватиме Huawei Enjoy 20 Plus швидку зарядку потужністю 40 Вт (хоча раніше ми говорили про 22,5 Вт швидку зарядку). Це вся інформація, яка була розкрита 3C.

Нагадаємо, що нам уже відомо про Huawei Enjoy 20 Plus. Отримає телефон 6,63-дюймовий дисплей з HD +. Працюватиме телефон на чіпсеті Kirin 820 5G та отримає операційну систему Android 10.1 на базі EMU 10.1. Оперативна пам’ять складе 8 Гб, а вбудована — 128 Гб. Акумулятор буде ємністю 4300 мАг.

Рекомендуємо: Xiaomi Mi 10 Ultra З’явився На GeekBench З Snapdragon 865+.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як увімкнути Wi-Fi Calling на мобільному

Перегляньте крок за кроком, як активувати цю технологію на своєму смартфоні. Wi-Fi Calling – це послуга, яка дозволяє використовувати мережі Wi-Fi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -