Huawei готується представити свій новий гнучкий флагман

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора в мережі з’явилися чутки, згідно з якими Huawei готується представити свій новий гнучкий флагман – Mate X2 – до кінця поточного місяця. А вже сьогодні компанія опублікувала офіційний тизер, який підтвердив цю інформацію.

Пристрій буде представлено 22 лютого 2021 року. Точних даних про новинку не так вже й багато, але, судячи з тизер-постеру, смартфон змогли «вилікувати» від явного горбка на місці згину екрану. Про це досягнення Huawei також повідомляли інсайдери трохи раніше.

Нагадаємо, що більш ранні витоки говорили, що Huawei Mate X2 буде побудований на базі Kirin 9000. Так як у китайської компанії залишилося мало примірників чіпа, новинка буде випущена обмеженим тиражем.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 5 типів додатків, які краще видалити з Android – смартфона

Android-смартфони займають більшу частку українського ринку смартфонів і на це є декілька важливих причин, серед яких найважливіша це доступність...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -