Реклама

Huawei Mate 40 отримає чіп Kirin 1000

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми писали, що компанія Huawei працює над технологією, яка дозволить розміщувати фронтальну камеру під дисплеєм. Введення цієї технології очікується на друге півріччя і очікується, що першим смартфоном, який її отримає, буде Huawei Mate 40. Раніше повідомлялося, що смартфон повинні оснастити чіпом Kirin 1020, але як виявилося, чутки були неправдиві. Сьогодні ж, з’явилася інформація, що Huawei Mate 40 отримає чіп Kirin 1000.

Huawei Mate 40 отримає чіп Kirin 1000

Чіп буде оснащений процесором Cortex-A78. Кодова назва цього чіпа “Балтімор”. Очікується, що реліз смартфона відбудеться осінню (в жовтні) цього року. За попередніми даними, компанія Huawei планує продати не менше ніж 8 млн смартфонів Mate 40.

Huawei Mate 40 отримає чіп Kirin 1000

На даний момент, технічні характеристики смартфона невідомі. Відомо тільки те, що Huawei вже розробляє смартфони Huawei Mate 50 та Mate 50 Pro, які повинні представити на наступний рік.
Будемо очікувати на офіційну презентацію.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відома дата виходу Realme 10 на світовому ринку

Не будемо довго тягнути, так як нам уже відома дата виходу Realme 10 на світовому ринку і це 9...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -