Реклама

Huawei має намір відкрити свою технологію 5G

Останні Новини

Цього тижня стало відомо, що компанія Huawei має намір відкрити деталі та передати свою технологію 5G. Разом із цим передати свої вихідні коди, секретні конструкції та обладнання, деталі дизайну апаратного забезпечення, ноу-хау та дизайн мікросхеми для  просування глобальних інновацій. Дана заява була здійснена засновником та генеральним директором компанії Huawei.

Варто нагадати, що останніми місяцями компанія Huawei підлягала різноманітним санкціям з боку таких країн як США, Великобританія, Австралія та ряд європейських країн якраз стосовно її технологій 5G. В основному місцеві компанії отримали заборону на покупку обладнання 5G обґрунтовуючи це ризиками безпеки. Сама компанія  Huawei заперечує усі звинувачення у свій адрес та закликає до політики відкритої торгівлі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 варіанти розповсюдження персональних даних клієнтів банківськими установами

В Інтернеті часто зустрічається інформація щодо того, що певний банк розповсюджує персональну інформацію клієнтів. В наш час, витік персональних...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -