Реклама

Huawei Mobile Router отримує функцію NFC

Останні Новини

Новий маршрутизатор від компанії Huawei – Huawei Mobile Router отримує функцію NFC для Huawei Share One-Touch Connect. Окрім цього, він легкий, вага всього 246 грам, а розміри становлять 125 х 198 х 25 мм. На ринок Китаю пристрій надійде з 1 вересня.

Huawei Mobile Router працює на основі чіпсета HiSilicon Balong 711. Для введення використовується тут нано-SIM-карта 4G. Тобто, використовувати пристрій можна у будь-якому місці, де є достатнє покриття LTE. Підтримує роутер 2,4 ГГц WiFi з максимальною швидкістю передачі 2 x 2 MIMO та 300 Мбіт / с. Huawei Mobile Router можна використовувати і для створення дротових мереж за допомогою 1-гігабітного WAN / LAN адаптивного інтерфейсу (RJ45) та 3-х гігабітних LAN-інтерфейсів (RJ45).

Інформація щодо ціни поки не розкривається. Huawei Mobile Router буде доступний лише у білому кольорі.

Рекомендуємо: Amazfit X Знаходиться У Фазі Виробництва.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Xiaomi розробляє нові навушники Redmi AirDots

Як відомо, компанія Xiaomi випускає свої навушники під двома брендами, а саме Mi і Redmi. Всі навушники, які підпадають під...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -