Реклама

Huawei опублікували перше рекламне зображення чіпсета Kirin 9000 5G

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Huawei опублікували перше рекламне зображення чіпсета Kirin 9000 5G. Раніше в офіційному каналі компанії в популярному мессенджере WeChat була опублікована інформація про те, що глобальний анонс Huawei Mate 40 відбудеться 15 жовтня, а китайська презентація новинок відбудеться 22 жовтня.

Huawei опублікували перше рекламне зображення чіпсета Kirin 9000 5G

На зображенні згадуються однокристальних системи Kirin 950, Kirin 960, Kirin 970, Kirin 980 і Kirin 990 5G. Зверху на піраміді розташовується ще один процесор Kirin, який починається з цифри «9». Ймовірно, це Kirin 9000 5G.

Річард Ю (Richard Yu), генеральний директор Huawei Consumer Business Group, сказав, що Kirin 9000 буде найпотужнішим чіпсетом Kirin за всю історію з новими технологіями 5G, технологіями штучного інтелекту, потужним блоком нейронної обробки і продуктивним графічним процесором.

Минулорічний Kirin 990, який проводиться за 7-нанометровим технологічним процесом, став першим в світі чіпсетом, в якому модем 5G був вбудований прямо на SoC.

Рекомендуємо: Компанію Huawei Змусили Покинули Важливий Ринок Смартфонів.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

LG представили новий смартфон під назвою LG K42

LG представили новий смартфон під назвою LG K42 у Домініканській Республіці. Телефон середнього класу має хвильовий малюнок на спині,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -