Реклама

Huawei опублікували перше рекламне зображення чіпсета Kirin 9000 5G

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Huawei опублікували перше рекламне зображення чіпсета Kirin 9000 5G. Раніше в офіційному каналі компанії в популярному мессенджере WeChat була опублікована інформація про те, що глобальний анонс Huawei Mate 40 відбудеться 15 жовтня, а китайська презентація новинок відбудеться 22 жовтня.

Huawei опублікували перше рекламне зображення чіпсета Kirin 9000 5G

На зображенні згадуються однокристальних системи Kirin 950, Kirin 960, Kirin 970, Kirin 980 і Kirin 990 5G. Зверху на піраміді розташовується ще один процесор Kirin, який починається з цифри «9». Ймовірно, це Kirin 9000 5G.

Річард Ю (Richard Yu), генеральний директор Huawei Consumer Business Group, сказав, що Kirin 9000 буде найпотужнішим чіпсетом Kirin за всю історію з новими технологіями 5G, технологіями штучного інтелекту, потужним блоком нейронної обробки і продуктивним графічним процесором.

Минулорічний Kirin 990, який проводиться за 7-нанометровим технологічним процесом, став першим в світі чіпсетом, в якому модем 5G був вбудований прямо на SoC.

Рекомендуємо: Компанію Huawei Змусили Покинули Важливий Ринок Смартфонів.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компания lifecell предлагает новый уникальный тариф, который подойдет большинству украинцев

Стаття доступна українською...Под конец месяца, компания lifecell предлагает новый уникальный гибкий тариф,который подстраивается под нужды пользователей. Название тарифа так...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -