Реклама

Huawei P40 Pro з’явився в рейтингу DxOMark

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно ми писали, що розпочалися попередні продажі смартфона Huawei P40 Pro+ на території Китаю. Сьогодні ж, Huawei P40 Pro з’явився в рейтингу DxOMark. В загальному, він зайняв хороше місце в рейтингу Camera та Selfie. А от в рейтингу звуку він провалився і досить сильно. Нагадаю Вам, що смартфон Huawei P40 Pro коштує 1400 євро .

Huawei P40 Pro з’явився в рейтингу DxOMark

В рейтингу DxOMark Audio, P40 Pro набрав середній бал 59, що вважається слабким результатом для смартфона преміум класу. Як повідомили в DxOMark, моно-динамік P40 Pro поступається звуком іншим преміальним смартфонам. Також варто відмітити, що в смартфона відсутня подвійна стереосистема, а це недолік, оскільки вона надає якісний просторовий звук.
Необійшлося без скарг до басу та й взагалі до якості звуку на мінімальній гучності. Не зрозуміло, чому Huawei не вдосконалили звук на смартфоні.
Якщо камера та селфі це сильні сторони смартфона, то якісь звуку у відео буде слабкою стороною.
Єдине, що відмічено в рейтингу, так це темброва ефективність — вона дійсно якісна.

Рекомендуємо: DxOMark провів огляд селфі-камера на Galaxy Z Flip.

Джерело: DxOMark

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi оновила лінійку екологічної системи Smartmi

Компанія Xiaomi запустила новий очищувач повітря Smartmi в рамках краудфандингу. Тим самим, Xiaomi оновила лінійку екологічної системи Smartmi. Очищувач...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -