Реклама

Huawei патентує складний телефон із стилусом

Останні Новини

Компанія Huawei патентує новий складний телефон із стилусом та підсвічуванням. Поданий патент до Китайського національного управління інтелектуальної власності ще у 2019 році. А сьогодні, даний патент був затверджений та опублікований.

Huawei патентує складний телефон із стилусом

Із зображень вище, ми бачимо, що поряд із основним екраном знаходиться ще і допоміжний. Рамки навколо екрану тонкі. Допоміжний екран вузький та довгий, а також на ньому розташовані два отвори для фронтальної камери. Згортатиметься телефон в середину, при цьому вторинний дисплей буде доступний. Можливо, на ньому будуть відображатись сповіщення. А ще, вторинний дисплей служить відділенням для стилуса, що пояснює його товщину. На задній панелі ми бачимо місце для розміщення квадрокамери.

Рекомендуємо: HTC Desire 20 Pro Виходить На Європейський Ринок.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известны результаты деятельности Lifecell в 1 квартале 2021

Стаття доступна українською...На этой неделе компания lifecell подытожила свои финансовые и операционные результаты, а значит стали известны результаты деятельности...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -