Компанія Huawei патентує технологію розблокування екрану відбитками пальців з будь-якого дюйму дисплея. Поданий патент на шість світових ринків, а саме Китай, США, Корея, Японія, Індія та Європа. На даний момент, патент чекає затвердження.

Huawei патентує технологію розблокування відбитками пальців

Суть патенту Huawei полягає в тому, що ви зможете розблокувати екран смартфона торкнувшись будь-якої точки екрану. Також, таку систему можна використовувати і для відкриття окремих додатків, які вимагають перевірки відбитків пальців. Тобто, не потрібно буде розблоковувати екран, достатньо буде натиснути на піктограму додатку і він запуститься. А ще, говориться про можливість швидкого входу в SMS-додаток для перегляду та відповіді на повідомлення, без попереднього розблокування телефону.

Окрім цього, користувачу буде надана можливість контролювати активні датчики на екрані. Тобто ви зможете залишити активними датчики на певній області екрану, а інші відключити.

Джерело: androidauthority

Рекомендуємо: Xiaomi Патентує «Двокомпонентний Телефон».

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь