Реклама

Huawei подали патент на смартфон з камерою під екраном

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми писали, що ходять чутки, що Huawei розробляє смартфон з камерою під дисплеєм, але офіційної інформації від Huawei не надходило. Сьогодні ж з’явилася інформація, яка підтверджує ці чутки. Huawei подали патент на смартфон з камерою під екраном ще в 2019 році і тільки сьогодні їх було опубліковано на LetsGoDigital.

Huawei подали патент на смартфон з камерою під екраном

Нагадуємо: Раніше з’явилися патенти нового смартфона Huawei Mate 40 .

Huawei подали патент на смартфон з камерою під екраном

Як повідомляється, компанія подала патент до CNIPA (Китайське національне управління інтелектуальної власності) ще в 2019 році і тільки 16 червня він був опублікований. В патенті є 14 зображень майбутнього смартфона (точніше двох моделей). Смартфон отримає плоский екран, вузькі краї, відсутність фізичних кнопок, потрійну камеру (можливо, що камера подвійна + спалах). Також знизу смартфона видно роз’єм під USB -С. А ще, не видно відділ для фронтальної камери, тому велика ймовірність, що це саме той смартфон, де камера буде розміщена під дисплеєм.

Раніше повідомлялося, що компанія Visionox завершила розробку робочого варіанту камери під дисплеєм. Також ходили чутки, що цю технологію ексклюзивно отримають Huawei. На даний момент, є тільки два смартфона, які зможуть отримати цю технологію: Huawei Mate 40 та сьогоднішня новинка.

Зараз нам залишається тільки очікувати на офіційну інформацію зі сторони Huawei і очікувати на реліз цього флагмана.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Підроблені програми для майнінгу криптовалют на Android: ось що вам потрібно знати

Майнінг криптовалют зростає. За останні кілька років він експоненціально зростав і його можна вважати нестабільним ринком. І через його...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -