Реклама

Huawei запатентували док-станцію “MateStation”

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше в нас було багато новин пов’язаних з Huawei. Сьогодні надійшла інформація, що Huawei запатентували док-станцію “MateStation”.
Ми вже знаємо, що Huawei розширюють свою лінійку товарів Mate і це вже не тільки смартфони Mate, а й планшети MatePod, комп’ютери MateBook і в майбутньому смарт-годинники Mate Watch.

Huawei запатентували док-станцію "MateStation"

Дякуючи порталу LetsGoDigital, ми дізналися, що Huawei подали заявку на торговельну марку MateStation, яка може стати своєрідною док-станцією для cмартфонів Mate 40 і ймовірно, що для всіх пристроїв Mate.

Huawei запатентували док-станцію "MateStation"

Також MateStation може стати доком для спрощення налаштування пристроїв, для заряджання, або ж буде використовуватися для роботи в настільному режимі. Також за чутками, док-станція отримає додаткові порти для підключення клавіатури та мишки.

Рекомендуємо: Опубліковано Фото Ще Не Випущеного Телефону Huawei.

Джерело: LetsGoDigital

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Безрамковий смарт-годинник Rollme Hero отримає новий процесор від Qualcomm

Раніше ми повідомляли, що компанія Rollme випустить перший безрамковий годинник. Сьогодні надійшла інформація, що безрамковий смарт-годинник Rollme Hero отримає...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -