Як купити флагманський смартфон дешевше в 2021 році

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Зараз, потужні та флагманські смартфони неймовірно дорогі, тому на них або приходиться відкладати кошти і певний час накопичувати необхідну суму, або ж купувати бюджетний смартфон і зразу. В більшості випадків, користувачі вибирають собі такий смартфон, який можуть придбати вже і зразу, але є такі, які хочуть тільки флагманський і шукають способи його швидкої покупки. Спеціально для таких людей і буде сьогоднішній матеріал “Як купити флагманський смартфон дешевше”. На жаль, способів не так і багато, оскільки оригінальний флагманський смартфон дешево не вийде придбати, але на щастя, є декілька хитрощів, а точніше 6, які допоможуть суттєво заощадити.

  1. Трейд-ін

Багато інтернет-магазинів (і не тільки) пропонують купити новенький смартфон із суттєвою знижкою. Суть трейд-ін полягає в тому, що при покупці нового смартфона, ви віддаєте свій старий смартфон і його вартість стане знижкою на новий. Для прикладу, при покупці смартфона, який коштує 20 000 грн, віддаючи свій старий смартфон, який оцінили в 6000 грн, ви можете придбати новий за 14 000 грн.

  1. Бонуси та кешбек

Таким способом також можна суттєво заощадити при покупці. Багато-інтернет магазинів пропонують накопичувати бонусні бали, які в подальшому можна обміняти при покупці нового смартфона. Величина знижки буде залежати від того, наскільки ви постійний покупець в тому чи іншому інтернет-магазині.
Те саме стосується й кешбек сервісів, які також пропонують досить вигідні умови при покупці того чи іншого смартфона.

  1. Розстрочка

Розстрочка також непоганий варіант для вигідної покупки. Важливо не плутати розстрочку з кредитом, оскільки в багатьох магазинах часто “забувають” повідомити своїх клієнтів про те, що вони купляють смартфон в кредит (під шалені %), а не в розстрочку.
Суть розстрочки полягає в рівномірних платежах (для прикладу, протягом 12 міс) без переплат. Для прикладу, смартфон коштує 20 000 грн і ви хочете рівномірно, протягом 12 міс, оплачути його частинами. В такому випадку, ваші щомісячні платежі не будуть перевищувати 1667 грн.
Даний спосіб підійде тим, хто хоче смартфон придбати саме зараз, але повної суми в наявності нема.

  1. Акції та знижки

Якщо ви запланували придбати собі останній флагманський смартфон, то варто моніторити ринок смартфонів, оскільки досить часто, інтернет-магазини роблять великі розпродажі на свята або інші великі події. На жаль, таке трапляється не часто, але інколи виходить придбати щось цікаве і дешево.

  1. Aliexpress, Banggood, TMall, Alibaba

Представляти цих інтернет-гігантів нема сенсу, оскільки всі про них знають. Покупки через них досить вигідні, особливо коли це стосується смартфонів китайського виробництва. Там можна вигідно придбати не тільки смартфони, а й аксесуари до них.
Недоліком тут можна назвати тільки очікування, але якщо різниця в ціні буде понад 3000 грн, то можна й зачекати.

  1. Підбірки від ITechNews

І останній спосіб підійде для тих, хто справді хоче вигідно придбати смартфон або іншу продукцію. На нашому сайті часто публікується матеріал, в якому ми збираємо всі актуальні знижки на смартфони та інші розумні пристрої. Просто стежте за нашими публікаціями і ми щось знайдемо для вас.

Також нещодавно стало відомо, що смартфон від маловідомого китайського бренду виявився кращим за моделі Xiaomi.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відеокарти Gigabyte GeForce RTX 3080 розкупили за 10 хвилин

Всі відеокарти GeForce RTX 3080 по всьому світу були розкуплені за лічені години, а десь, мабуть, за хвилини. При...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -