Реклама

Як налаштувати функцію «Знайти моїх друзів» і відстежити iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Програма Apple Find My дозволяє відстежувати місцезнаходження ваших друзів та родини. Людина, яку ви хочете відстежувати, також повинна мати iPhone і повинна прийняти ваш запит, щоб поділитися з вами своїм місцезнаходженням, але після налаштування ви можете будь-коли відстежувати iPhone своєї родини або друга.

Спочатку ця функція називалася Find My Friends , але програми Find My Friends і Find My iPhone були об’єднані в 2019 році з випуском iOS 13 у тому, що зараз називається Find My.

Ось як налаштувати відстеження для iPhone друга або родини, а також як відстежити iPhone після налаштування.

Як поділитися місцезнаходженням вашого iPhone з другом

Почати ділитися місцезнаходженням вашого iPhone з друзями чи членами сім’ї легко, і ви можете поділитися ним протягом години, до кінця дня, коли ви його налаштували, або на невизначений термін.

Пам’ятайте, що протягом вибраного періоду часу друг зможе точно бачити, де ви перебуваєте, якщо ви не вимкнете своє місцезнаходження або не маєте мобільних даних.

Щоб налаштувати функцію «Знайди моїх друзів» і почати ділитися своїм місцезнаходженням з другом, виконайте наведені нижче дії.

 1. Переконайтеся, що у вас обох є iPhone
 2. Відкрийте програму «Знайти». Він має сірий фон із великим зеленим колом і маленькою синьою крапкою всередині зеленого кола.
 3. Торкніться вкладки Люди в нижньому лівому куті
 4. Торкніться "+"
 5. Потім натисніть Поділитися моїм місцезнаходженням
 6. Знайдіть контакт, з яким ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням. Ті, у кого є iPhone, відображатимуться синім кольором. Якщо ім’я контакта сіре, у нього немає iPhone, і ця функція не працюватиме
 7. Додайте будь-які додаткові контакти, з якими ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням
 8. Після того, як ви виберете всіх друзів, з якими хочете поділитися своїм місцезнаходженням, натисніть «Надіслати» у верхньому правому куті
 9. Виберіть «Поділитися протягом години», «Поділитися до кінця дня» або «Поділитися на невизначений термін»

Друзі, з якими ви вирішили поділитися своїм місцезнаходженням, з’являться на вкладці «Люди» програми «Знайти моє». Під їхнім ім’ям буде написано «Можуть бачити ваше місцезнаходження», якщо ви не ділитеся місцем один з одним.

Цікаво: Як закрити програми на iPhone.

Як налаштувати функцію «Знайти моїх друзів» і відстежити iPhone
Зображення: Геолокація Apple iPhone

Як відстежити iPhone друга

Щоб відстежувати iPhone друга, йому потрібно поділитися з вами своїм місцезнаходженням, як описано вище. Якщо вони також є частиною вашої групи Family Sharing (про яку ви можете дізнатися більше в нашій окремій функції ), і вони діляться з вами своїм місцезнаходженням, ви зможете побачити всі пристрої Apple, пов’язані з Apple ID на вкладці Пристрої програми Щоб знайти.

Ваш друг може виконати кроки в розділі вище, щоб почати ділитися з вами своїм місцезнаходженням, що дозволить вам відстежувати їхній iPhone і бачити, де він знаходиться. Крім того, ви можете почати ділитися з ними своїм місцезнаходженням, як описано вище, потім торкнутися їх імені на вкладці «Люди» та прокрутити вниз до «Попросити стежити за місцезнаходженням».

Вони отримають сповіщення про ваш запит, яке їм потрібно буде прийняти, перш ніж ви зможете відстежувати iPhone.

Після того, як ваш запит буде прийнято і місцеположення повідомлено, ви зможете побачити місцезнаходження друга на вкладці «Люди» програми «Знайти». Під їхнім ім’ям він вкаже вам місто та країну, де вони знаходяться, а також відстань від вас. Якщо ви торкнетеся їх імені, ви побачите карту з більш точним розташуванням, а також можливість отримати маршрут до їх місцезнаходження.

Ви також можете побачити місцезнаходження друга, з яким ділитеся через повідомлення . Відкрийте Повідомлення > Відкрийте чат людини, місцезнаходження якої хочете побачити > Торкніться її імені у верхній частині чату. Їх розташування з’явиться на карті.

Цікаво: Як перенести фотографії з iPhone на Mac.

Використання сповіщень у Find My

Ви можете налаштувати сповіщення в програмі Find My на iPhone. Наприклад, ви можете налаштувати свій iPhone так, щоб він автоматично сповіщав свого друга, коли ви йдете або приходите додому, або ви можете налаштувати для себе сповіщення, коли друг йде з роботи чи дому, або навіть щось більш конкретне, наприклад, проходження повз. місце на прогулянці.

Щоб налаштувати сповіщення, виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму «Знайти».
 2. Торкніться вкладки Люди в нижньому лівому куті
 3. Торкніться друга, для якого або про якого хочете налаштувати сповіщення
 4. Проведіть пальцем вгору на інформаційній картці, щоб побачити всі варіанти під картою
 5. Торкніться «Додати» у розділі «Сповіщення».
 6. Торкніться «Повідомити мене» або «Повідомити [Контакт]

Якщо ви виберете «Сповісти мене», ви можете вибрати між «[контакт] Прибуває», «[контакт] Залишити» або [контакт] Не в», за яким слідує поточне місцезнаходження вашого контакту, його місцезнаходження або «Нове місцезнаходження» та як часто ви хочете отримувати сповіщення, тобто «Тільки один раз» або «Кожен раз».

Вибір "[контакт] не в" дещо змінює параметри. Параметри розташування однакові, але ви можете вибрати період часу та дні, коли хочете отримувати сповіщення. Наприклад, ви можете налаштувати сповіщення, щоб сповіщати вас, коли друг не буде на роботі протягом тижня.

Якщо ви виберете «Сповісти [контакт]», ви можете вибрати між «Прибути» та «Я виходжу», а потім вказати ваше поточне місцезнаходження, ваше поточне місцезнаходження або «Нове місцезнаходження», а також частоту надсилання сповіщень, що знову ж таки вибір «Тільки один раз» або «Кожен раз».

Після того як ви виберете варіанти, вам потрібно буде натиснути «Додати» у верхньому правому куті. Коли ви налаштовуєте для себе сповіщення, контакт, про якого ви вибрали, отримає сповіщення, щоб повідомити йому, що ви налаштували сповіщення.

Деякі інші поради та хитрощі...

Варто згадати ще кілька порад і прийомів у програмі Find My, які допоможуть вам отримати від неї максимальну користь.

Припиніть ділитися своїм місцезнаходженням

Ви можете будь-коли припинити надсилати своє місцезнаходження, вимкнувши перемикач місцезнаходження в програмі «Знайти моє» на вкладці «Я». Якщо вимкнено, жоден з ваших друзів, з якими ви ділитеся своїм місцезнаходженням, не зможе побачити, де ви перебуваєте.

Під вашим іменем на вкладці "Люди" буде просто написано "Місцеположення не знайдено". Коли ви активуєте його знову, ваше місцезнаходження з’явиться знову.

Цікаво: Як відновити iPhone з резервної копії iCloud.

Припиніть ділитися своїм місцезнаходженням з другом

Ви можете назавжди припинити ділитися своїм місцезнаходженням з певним другом, якщо передумаєте. Ви зникнете з їхнього списку в розділі «Люди» у програмі «Знайди мене», і вам потрібно буде виконати дії, наведені на початку цієї функції, щоб знову почати ділитися місцезнаходженням.

Відкрийте програму «Знайти моє» > торкніться вкладки «Люди» > торкніться особи, з якою ви хочете припинити ділитися своїм місцезнаходженням > проведіть пальцем вгору по інформаційній картці внизу екрана > торкніться «Припинити ділитися моїм місцезнаходженням» > підтвердити «Зупинити» Надіслати місцезнаходження '.

Вимкнути запити в друзі

Якщо ви не хочете, щоб запити в друзі слідували за вашим місцезнаходженням, ви можете відмовитися.

Відкрийте програму «Знайти мою» > торкніться вкладки «Я» > проведіть пальцем вгору на інформаційній картці внизу екрана > вимкніть параметр «Дозволити запити друзів» у розділі «Сповіщення».

Додайте контакт у вибране

Ви можете додати певних друзів до вибраних у програмі Find My. Якщо ви додали друга або контакт у закладки, вони з’являться у верхній частині вашого списку на вкладці «Люди» програми «Знайти моє», що дозволить вам відразу побачити їхнє місцезнаходження, особливо якщо ви ділитеся своїм місцезнаходженням з кількома друзями.

Відкрийте програму «Знайти мене» > торкніться свого імені на вкладці «Люди» > проведіть пальцем вгору по інформаційній картці внизу екрана > торкніться «Додати [контакт] до вибраного».

Цікаво: Як перевірити стан акумулятора на iPhone.

Відредагуйте назву місцезнаходження для контакту

Замість того, щоб місто й країна відображалися як місцезнаходження під іменем контакту в програмі «Знайди мій», ви можете змінити назву місця, наприклад, «Дім» або «Робота».

Відкрийте програму «Знайти моє» > торкніться вкладки «Люди» > торкніться особи, для якої хочете змінити місцезнаходження > проведіть пальцем вгору на інформаційній картці внизу екрана > торкніться «Редагувати назву місцезнаходження» > виберіть дім, роботу, школу , спортзал, немає , або Створити спеціальну мітку.

Відредагуйте назву місця для себе

Ви можете змінити назву місцеположення для себе та своїх контактів, щоб ваші контакти бачили «Дім» замість міста та країни.

Відкрийте програму Find My > торкніться вкладки "Я" > проведіть пальцем вгору на інформаційній картці > натисніть "Редагувати назву місця".

Видалити друга

Якщо ви більше не хочете бачити місцезнаходження друга, ви можете видалити його зі свого списку.

Відкрийте програму Find My > торкніться вкладки People > торкніться особи, яку хочете видалити зі свого списку > проведіть пальцем вгору на інформаційній картці внизу екрана > торкніться "Видалити [контакт].

Також нещодавно ми розповідали, як змінити часовий пояс на iPhone.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо різницю між авторизацією та автентифікацією

Автентифікація - це, свого роду, розпізнання. Тобто, якимись діями ми підтверджуємо, що я це я і ніхто інший. Наприклад, коли...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -