Реклама

Як переглянути збережені паролі в Microsoft Edge з ПК та мобільних пристроїв

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Забути паролі – це нормально, особливо якщо у вас більше одного. Не хвилюйтеся, давайте дізнаємося, як переглянути паролі, збережені в Microsoft Edge, як на комп’ютері, так і на телефоні.

Як переглянути збережені паролі в Microsoft Edge

За допомогою кроків, які ми побачимо нижче, легко дізнатися, як побачити збережені паролі в Microsoft Edge. Однак, перш ніж почати розглядати крок за кроком, необхідно мати на увазі один момент.

Ці кроки не мають відмінностей між операційними системами, тобто, якщо ви використовуєте Microsoft Edge, вам не потрібно хвилюватися.

Оскільки цей момент вже з’ясовано, давайте розглянемо нижче, як переглянути збережені паролі в Microsoft Edge через комп’ютер.

Цікаво: Як запустити програми Android у Windows 11.

На ПК

Microsoft Edge доступний разом з ОС Windows, він почав виходити у версії Windows 10 .

Наразі з Windows 11 браузер постійно надходить і навіть має функцію збереження паролів.

Таким чином, незалежно від версії Windows, відмінностей між операційними системами не буде.

Тепер, коли ми дізналися про операційні системи Windows, давайте подивимося нижче, як побачити збережені паролі в Microsoft Edge. Будьте впевнені та виконайте наведені нижче дії, не турбуючись про Windows 10 або 11.

 1. Відкрийте Microsoft Edge на своєму комп’ютері, якщо у вас його не встановлено, натисніть тут .
 2. Відкривши Microsoft Edge, натисніть на три точки , які розташовані у верхньому правому куті.
 3. У новому вікні перейдіть на вкладку Налаштування .
 4. Потім на вкладці « Профілі » знайдіть параметр « Паролі » та натисніть на нього.
 5. Збережені паролі відображатимуться нижче, і ви зможете переглянути, змінити або навіть видалити паролі, збережені у браузері.

За допомогою цих кроків ви дізнаєтеся, як переглядати збережені паролі в Microsoft Edge. Якщо у вас багато різних паролів, браузер дозволяє вам знайти вас за допомогою пошукової системи.

Тепер, коли ви дізналися, як виконувати процес з комп’ютера, давайте подивимося нижче, як переглянути збережені паролі в Microsoft Edge через мобільний додаток.

Цікаво: Як змінити роздільну здатність і масштаб екрана в Windows 10.

На смартфоні

Програма Microsoft Edge доступна для Android та iOS. За допомогою нього ви можете зберігати паролі та виконувати дії, дуже схожі на те, що ми бачили раніше.

Навіть якщо браузер від Microsoft, ексклюзивності немає. Ви можете завантажити програму та виконати дії, які ми побачимо нижче.

 1. Після встановлення відкрийте програму Microsoft Edge.
 2. Відкриваючи програму, торкніться трьох крапок , як показано на зображенні.
 3. Перейдіть до значка Налаштування .
 4. Потім натисніть Облікові записи , які з’являться.
 5. У новому вікні « Облікові записи » торкніться опції « Паролі » .
 6. Усі збережені паролі будуть відображені нижче.

Як і на комп’ютері, можна змінити, видалити та переглянути всі збережені паролі. Завдяки всім цим крокам ви навчитеся переглядати збережені паролі в Microsoft Edge.

Деякі люди вважають, що зберігати ваші паролі небезпечно, і ці люди не помиляються, тому, якщо ви хочете підвищити свою безпеку, уникайте використання збережених паролів.

Багато з них використовують програми або програмне забезпечення, які зберігають паролі, і це чудовий спосіб зберегти ваш пароль у безпеці. Шукайте параметри, які використовують шифрування або інші методи безпеки.

Цікаво: Відомо, як відновити видалені файли у Windows 10/11.

Пам’ятайте, що між операційними системами немає відмінностей у кроках. Тепер, коли ви дізналися про процес, розкажіть нам.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найкращі безкоштовні антивіруси для Windows в 2021 році

Тема антивірусів завжди викликала великі суперечки серед користувачів ПК та смартфонів, оскільки одні вважають, що без антивіруса не варто...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -