Реклама

Як переконатися, що ви отримуєте найкращу швидкість від домашнього Wi-Fi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Все більше людей починають працювати з дому, а також використовувати свій домашній Інтернет для ігор, потокових розваг і спілкування. Варто переконатися, що ви отримуєте максимум користі від домашньої мережі.

Сьогодні ми підготували декілька порад, спрямованих на те, щоб допомогти вам отримати найкращу швидкість від наших мереж Wi-Fi, і ці поради актуальні сьогодні, як ніколи.

Отже, ось список основних порад, як отримати більше швидкості від домашньої широкосмугової мережі та мережі Wi-Fi.

1. Використовуйте свій стаціонарний телефон, якщо можете - або Wi-Fi дзвінки

Протягом дня все більше людей телефонують у свої мобільні мережі. Завдяки такому високому попиту ви можете отримати більш надійне з’єднання за допомогою стаціонарного телефону. Якщо вам потрібно використовувати свій мобільний телефон, спробуйте скористатися своїми налаштуваннями, щоб увімкнути дзвінки по Wi-Fi, якщо у вас є відносно новий пристрій, але це, звичайно, не зменшить попит на ваше з’єднання!

Деякі смартфони та мобільні пакети дозволяють телефону здійснювати дзвінки через широкосмугову мережу, що зазвичай забезпечує найкращу якість звуку, а також допомагає зменшити попит на мобільну мережу. Так само ви можете здійснювати голосові дзвінки через Інтернет за допомогою таких програм, як Facetime, Skype або WhatsApp.

Цікаво: Чим Wi-Fi 7 буде кращий за Wi-Fi 6?

2. Перемістіть маршрутизатор подалі від інших пристроїв

Тримайте маршрутизатор якомога далі від інших пристроїв і бездротових пристроїв. Бездротові телефони, радіоняні, галогенні лампи, диммери, комп’ютерні стереосистеми та колонки, телевізори та монітори можуть вплинути на ваш Wi-Fi, якщо вони знаходяться занадто близько до вашого маршрутизатора.

Чи знаєте ви, що мікрохвильові печі також можуть зменшити сигнал Wi-Fi? Тому не користуйтеся мікрохвильовою піччю під час відеодзвінків, перегляду HD-відео чи виконання чогось важливого в Інтернеті. Крім того, розмістіть маршрутизатор на столі або полиці, а не на підлозі, і тримайте його увімкненим.

3. Зменшіть вимоги до вашого з'єднання

Чим більше пристроїв підключено до вашого Wi-Fi, тим нижчу швидкість ви отримаєте. Такі пристрої, як планшети та смартфони, часто працюють у фоновому режимі, тому спробуйте вимкнути прийом Wi-Fi, коли ви ними не користуєтеся.

Якщо ви проводите відеодзвінки або наради, вимкнення відео та використання аудіо потребують набагато менше підключення до Інтернету; або спробуйте починати їх у менш поширений час, а не через годину чи півгодини.

Ви також можете керувати онлайн-активністю вашої сім’ї, щоб різні люди не виконували одночасно завдання з великим обсягом даних (наприклад, трансляція HD, ігри чи відеодзвінки). Також може допомогти попереднє завантаження відео, а не його трансляція.

Цікаво: Названо основні причини, чому краще вимикати автопідключення Wi-Fi.

4. Спробуйте дротовий замість бездротового

Для найкращої швидкості широкосмугового доступу використовуйте кабель Ethernet для підключення комп’ютера безпосередньо до маршрутизатора замість Wi-Fi. Це мережевий кабель комп’ютера, який повинен забезпечити більш швидке та надійне з’єднання. 

5. Підключіть маршрутизатор безпосередньо до основної телефонної розетки

По можливості намагайтеся не використовувати телефонний подовжувач, оскільки це може спричинити перешкоди, які можуть уповільнити роботу. Якщо вам потрібно використовувати подовжувач, використовуйте новий високоякісний шнур, який буде якомога коротшим. Заплутані та заплутані кабелі також можуть вплинути на швидкість.

Крім перешкод від вашої телефонної лінії, спробуйте підключити «мікрофільтри» до кожної телефонної розетки у вашому домі. Вони виглядають як маленькі білі коробочки та розділені телефонні та широкосмугові сигнали, тому вони не впливають один на одного. Різні постачальники мають різні конфігурації вдома, тому завжди перевіряйте веб-сайт, перш ніж відключати будь-які кабелі.

Цікаво: Виявлено досить серйозні небезпеки пов’язані з вразливістю Wi-Fi.

6. Перевірте швидкість своєї широкосмугової лінії

Дізнайтеся, наскільки швидко ви досягаєте. Ви можете провести тест швидкості за допомогою тестера мобільного та широкосмугового зв’язку Speedtest.net (там також доступні програми для Android та iOS). Якщо можливо, тестуйте протягом кількох днів і в різний час доби. Різні побутові фактори можуть вплинути на швидкість Wi-Fi - вам дійсно потрібно це робити, коли ваше з'єднання не використовується.

7. Отримайте консультацію у свого постачальника широкосмугового зв'язку

Якщо ваше з’єднання не працює належним чином, ви можете знайти пораду на веб-сайті свого постачальника широкосмугового доступу, який також доступний для мобільних телефонів.

Також нещодавно ми називали функції кнопок і портів у Wi-Fi роутері.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Преміальна версія навушників Samsung Galaxy Buds +

Преміальна версія навушників Samsung Galaxy Buds + коштує не набагато більше за оригінал. Навушники Galaxy Buds + пропонують кращу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -