Реклама

Як поділитися своїм Wi-Fi через QR-код на Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Чи знаєте ви, що остання версія Android дозволяє обмінюватися мережами Wi-Fi за допомогою QR-кодів? Ця функція, незважаючи на непопулярність, пропонує багато практичності, оскільки їй не потрібно вручну вводити пароль.

Ця новинка особливо корисна для комерційних закладів, які пропонують своїм клієнтам Wi-Fi. У цьому випадку просто роздрукуйте згенерований QR-код і зробіть його доступним для всіх. Варто зазначити, що така можливість доступна лише для телефонів з Android 10 . Перевірте, як використовувати цю функцію, нижче:

Спочатку відкрийте налаштування свого пристрою та перейдіть на вкладку «Підключення», яка також може бути видима як «Мережі».

Потім перейдіть до параметра «Wi-Fi» і виберіть свою мережу (та, до якої підключений ваш мобільний телефон). Якщо у вас смартфон Samsung, торкніться значка шестірні праворуч, як на зображенні нижче.

Це відкриє екран інформації про вашу мережу Wi-Fi, де внизу ви знайдете значок QR-коду. Торкніться цієї піктограми, і ваш мережевий код буде створено.

Підключіть пристрій за допомогою QR-коду

Тепер, коли ми створили QR-код для вашої мережі Wi-Fi, важливо знати, як інші люди можуть підключатися через нього. Щоб встановити з’єднання, відкрийте камеру свого телефону Android або iPhone у напрямку до коду.

Цікаво: Українцям розповіли, як захистити себе від списання коштів через QR-код.

Зачекайте, поки камера розпізнає зображення та відобразить повідомлення на екрані. У деяких випадках необхідно слідувати інструкціям самого пристрою. Як тільки це буде зроблено, мобільний телефон під’єднається до мережі, не запитуючи пароль.

Варто пам’ятати, що старі мобільні телефони не мають вбудованої здатності розпізнавати QR-коди, але для цієї функції можна використовувати сканери QR-кодів, які можна завантажити з фірмових магазинів додатків.

Також нещодавно було названо причини, через які оплата за допомогою QR-коду в Приват24 гірше, ніж оплата банківською картою.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, как хранить банковскую карту, чтобы не остаться без денег

Достаточно часто можно встретить информацию о том, что банковскую карту нельзя хранить у электроприборов, или же носить в кошельке,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -