Реклама

Як поміняти номер в месенджері Viber і не втратити переписки

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часто трапляються випадки, що необхідно змінити номер телефону, а значить і перенести на нього всі необхідні дані, в тому числі й месенджери. Так як більша частина українців вибирають саме месенджер Viber, то зараз розповімо, як поміняти номер в месенджері Viber і не втратити переписки, оскільки це найбільший страх всіх користувачів месенджерів. Розглянемо варіант із Android-смартфонами, а далі з смартфонами на iOS.

Android

Для початку вставляємо нову SIM-карту в свій смартфон і переходимо в месенджер. Першим ділом тиснемо на "Додатково". Тепер ви знаходитеся в основному меню. Наступний крок це перехід в "Параметри" і зразу ж тиснемо на "Обліковий запис". В переліку доступних налаштувань шукаємо розділ "Змінити номер телефону" і переходимо по ньому. Перед вами буде 2 варіанти дій, а саме вибір між "Новий номер телефону" або ж "Новий номер телефону й новий пристрій". В нашому випадку вибираємо "Новий номер телефону" і тиснемо "Продовжити". Далі необхідно буде вводити новий номер телефону і підтвердити дію. Все, зміна номеру відбулася і всі ваші дані залишилися в цілісності.

iOS

Для iOS необхідно виконувати схожі дії, а саме перейти в "Додатково", потім в "Налаштування" і також перейти в "Обліковий запис". Далі необхідно вибрати "Новий номер телефону", натиснути "Продовжити" і ввести свій новий номер телефону. Також погоджуйтеся із зміною номера і все, налаштування завершені - у вас новий номер із збереженими всіма даними.

Також нещодавно в месенджері Viber з’явилася неймовірно затребувана функція

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, что делать, если украли деньги с банковской карты

В 2021 году количество активных пользователей банковскими картами стремительно растет и вполне ожидаемо, что количество интернет-мошенников и уличных воров...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -