Реклама

Як увімкнути «Ok Google» на будь-якому пристрої Android

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google Assistant — це дуже швидкий і зручний спосіб виконувати певні пошуки або завдання, наприклад, створити будильник або контрольний список. За допомогою голосового дзвінка ви можете активувати цього помічника, а потім видати йому якусь команду для виконання запланованої діяльності. Штучний інтелект вже здатний виконати навіть найскладніші запити.

Однак не всі знають, як активувати цю функцію та взаємодіяти з нею за допомогою так званого «Ok Google», традиційного способу виклику функціональності. Ось чому ми створили цей короткий посібник, щоб ви дізналися, як активувати Google Assistant на будь-якому пристрої Android.

Як працює Google Assistant

Перш ніж дізнатися, як активувати Google Assistant, важливо зрозуміти , як працює ця функція. У нехитрий спосіб можна сказати, що «Ok Google» активує хмарну систему штучного інтелекту, яка використовує команди та запити для синтезу ймовірної інтерпретації інструкцій, виданих користувачем.

У результаті цього запиту програмне забезпечення може надати найкращу відповідь на основі контексту, встановленого для кожного профілю. Цей процес, який насправді надзвичайно складний і враховує ряд факторів, відбувається всього за кілька секунд, і незабаром ви отримаєте відповідь на свій запит.

Можна, наприклад, запитати у Google Assistant, до якого часу працює найближчий ринок. Щоб отримати відповідь, штучному інтелекту потрібно інтерпретувати всі слова в цьому реченні та показати результати за кілька секунд.

Як активувати Google Assistant

Переконайтеся, що «Ok Google» ще не ввімкнено та не готове до виклику. Для цього у вас є кілька альтернатив:

  • натисніть і утримуйте кнопку «Додому» протягом кількох секунд (нижня центральна кнопка);
  • у рядку пошуку Google (розташованому на головному екрані або на крайній лівій сторінці) торкніться мікрофона;
  • Активуйте екран пристрою та скажіть «Ok Google».

Якщо на вашому смартфоні активний Google Assistant, будь-який із вищезгаданих параметрів активує цю функцію і підготує його до отримання команди.

Якщо нічого не станеться? Ось і наступні кроки.

Також нещодавно ми розповідали, як вимкнути Google Assistant на телефоні.

Як увімкнути «Ok Google»

1. Знайдіть і відкрийте програму Google, у якій є безпомилковий значок компанії «G».

2. На стандартній сторінці пошуку Google торкніться зображення свого облікового запису у верхньому правому куті.

3. Торкніться «Налаштування».

4. У меню параметрів торкніться «Голос».

5. Торкніться опції «Voice Match».

6. Активуйте «Ok Google» на своєму смартфоні.

7. Під час активації функції програма просить повторити команду «Ok Google» кілька разів. Таким чином, штучний інтелект навчиться розпізнавати ваш голос щоразу, коли ви дасте команду Google Assistant.

Готовий! «Ok Google» активовано на вашому пристрої Android і тепер його можна активувати щоразу, коли вимовляєте команду. Таким чином ви можете проводити опитування, створювати будильники чи нагадування, надсилати повідомлення і навіть попросити помічника розповісти вам анекдот.

Цікаво: Названо 3 причини, чому Google Assistant приносить шкоду смартфону.

Альтернативні способи ввімкнути «Ok Google»

На додаток до методу, який навчають, є й інші способи викликати «Ok Google» на вашому смартфоні або планшеті Android.

Через додаток Assistant

Одним із способів отримати доступ до Google Assistant безпосередньо з головного екрана вашого пристрою є завантаження програми Assistant з Play Store, яка працює як ярлик для виклику штучного інтелекту. Як тільки програмне забезпечення активовано, воно готове отримувати голосові або текстові команди.

Через інші програми

З популяризацією концепції Інтернету речей все більше пристроїв підключаються до мережі для отримання команд. Це означає, що деякі побутові прилади, такі як пральна машина та кондиціонер, також можна активувати голосом. Однак це залежить від сумісності виробника з Google Assistant.

Великі бренди вже автоматично включають підтримку «Ok Google» у свої програми, що дозволяє використовувати голосові команди для їх активації.

Інші програми також можуть використовувати Google Assistant як механізм взаємодії, як-от Google Maps, Google Translate, Chrome та багато інших із родини Google.

Також, не так давно, було розкрито темну сторону голосового помічника Google Assistant.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найлегший спосіб вимкнути рекламу на смартфонах Xiaomi із MIUI 13

Усі власники смартфонів від Xiaomi знають, що виробник полюбляє помістити в свої пристрої дуже багато реклами. Людина купляє телефон,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -