Реклама

Як встановити шрифти на Windows 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Додавання нових шрифтів до Windows 10 — це швидкий спосіб налаштувати комп’ютер і документи, і це легко зробити. Ваші нещодавно встановлені шрифти будуть доступні в програмах Microsoft Office, таких як Microsoft Word, а також в інших програмах Windows, включаючи Adobe Photoshop.

В Інтернеті доступні тисячі різних шрифтів. Google пропонує велику кількість безкоштовних шрифтів , а є й інші сайти, як  -от fonts.com , які пропонують як безкоштовні, так і преміальні шрифти. Більшість шрифтів упаковані як файл RAR або ZIP-файл,  що містить самі файли шрифтів.

Цікаво: Чим загрожує установка неліцензійної версії Windows.

Як встановити шрифт у Провіднику файлів

Після завантаження пакета шрифтів, який потрібно встановити, вам потрібно перейти до папки завантажень. Ви можете витягти шрифти з архіву в папку або просто встановити їх безпосередньо з архіву, двічі клацнувши на них. Обоє працює.

Щоб витягти шрифти з архіву, клацніть правою кнопкою миші на файлі архіву, а потім натисніть «Вилучити все».

Примітка: «Витягнути все» просто використовує File Explorer, який є за замовчуванням у Windows 10, для вилучення ZIP-файлу. Якщо ви використовуєте іншу програму, наприклад 7-Zip або WinRAR, вони також будуть працювати.

Натисніть «Витягти» у новому вікні, що з’явиться. Можливо, вам слід залишити шлях у спокої — за замовчуванням він просто створює нову папку з назвою архіву.

Двічі клацніть шрифти, які потрібно встановити. Натисніть «Встановити» у вікні, що з’явиться, а потім натисніть «X» у верхньому правому куті, щоб закрити вікно.

Деякі пакети шрифтів містять кілька версій шрифту, який ви завантажили, наприклад варіанти, виділені жирним або курсивом. Ви можете двічі клацнути їх окремо та натиснути «Встановити» для кожного з них.

Крім того, ви можете встановити їх усі відразу. Щоб встановити їх одночасно, спочатку потрібно вибрати їх усі. Для цього клацніть перший шрифт у списку, утримуйте клавішу «Shift» і клацніть останній шрифт. Ви також можете перетягнути, щоб вибрати їх, якщо хочете. Поки всі вони відібрані, не має значення, як ви це зробите. Це має виглядати так:

Далі клацніть правою кнопкою миші назву будь-якого файлу шрифту. Якщо у вас є кілька облікових записів користувачів на вашому ПК, ви можете натиснути «Встановити для всіх користувачів». В іншому випадку просто натисніть «Встановити».

Якщо ви вже встановили деякі шрифти, ви отримаєте спливаюче попередження про це. Натисніть «Так» і дайте продовжити.

Інше вікно покаже хід встановлення. Щойно він зникне, ваші шрифти встановлені та готові до використання.

Цікаво: Відомо, як відновити видалені файли у Windows 10/11.

Як встановити шрифт за допомогою меню «Шрифти».

Щоб встановити шрифт за допомогою меню шрифтів, натисніть кнопку «Пуск», введіть «шрифти» у рядку пошуку та натисніть Enter. Ви також можете перейти туди, перейшовши в Налаштування > Персоналізація > Шрифти.

Перейдіть до папки «Завантаження », клацніть правою кнопкою миші файл архіву шрифтів і натисніть «Вилучити все».

Натисніть «Витягнути» у новому вікні. Вам слід залишити назву папки для вилучення, якщо ви не хочете, щоб вона була в якомусь конкретному місці. Ім’я папки матиме те саме ім’я, що й файл архіву.

Двічі клацніть нову папку, створену в розділі Завантаження. У папці, ймовірно, буде кілька файлів шрифтів — по одному для кожного варіанту шрифту, наприклад жирний або курсив.

Натисніть і утримуйте верхню панель програми «Налаштування», а потім перетягніть її до лівого краю екрана, щоб прикріпити її до лівої половини. Повторіть процес для папки шрифтів, за винятком того, що ви хочете прикріпити її до правого краю екрана. Якщо ви правильно скористалися функцією прив’язки , на одній половині вашого екрана має бути програма «Налаштування», а на іншій — папка «Шрифт». Це зовсім не обов’язково робити, але це полегшує життя.

Виберіть усі шрифти, які потрібно встановити, клацнувши перший шрифт, а потім, утримуючи Shift, клацнувши останній шрифт у списку. Ви також можете перетягнути, щоб вибрати, якщо вам це подобається. Натисніть, утримуйте та перетягніть шрифти до поля з написом «Перетягніть, щоб встановити». Відпустіть мишу, коли з’явиться індикатор «Копіювати».

Незалежно від методу, який ви використовуєте, шрифти, які ви встановлюєте в Windows 10, повинні бути миттєво доступні для всіх програм на вашому ПК.

Також нещодавно ми розповідали про переваги та недоліки Windows 11 та чому не всі хочуть на нього переходити.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

iPhone 15 може отримати подвійну фронтальну камеру

Оскільки запуск iPhone 14 уже відбувся, починається подейкування про нові розробки компанії Apple. Зараз почали ширитись чутки про розробки...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -