Реклама

Як використовувати контролер PS5 на ПК з дротовим підключенням

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Якщо вам вдалося придбати консоль PS5 , але ви також маєте ігровий ПК, вам може бути цікаво, чи можете ви використовувати контролер PS5 DualSense на ПК з дротовим підключенням.

З його адаптивними тригерами та вражаючою тактильною технологією варто спробувати скористатися перевагами її функцій на іншій платформі, якщо у вас є засоби. У цьому посібнику ми розповімо вам про процес підключення контролера PS5 DualSense до комп’ютера за допомогою USB, щоб ви могли максимально використовувати свої комп’ютерні ігри за допомогою елегантного контролера Sony.

Цікаво: Названо найпопулярніші ігри червня серед власників консолей PS4 і PS5.

Перш ніж ми почнемо, варто зазначити, що DualSense є досить новим і не має жодних офіційних драйверів на ПК. Ви все ще можете з’єднати його з будь-яким комп’ютером, але це означає, що ваш пробіг буде відрізнятися між іграми, залежно від їхнього рівня сумісності DualSense.

Коротка версія

  • Перевірте, які порти USB є на вашому комп’ютері
  • Знайдіть відповідний кабель
  • Підключіть контролер до ПК

Крок 1. Перевірте, які порти USB є на вашому комп’ютері

Спочатку вам потрібно перевірити, які порти USB є на вашому комп’ютері. Деякі сучасні ПК будуть мати порти USB-C, вбудовані поряд з USB-A, тоді як більшість старих ПК будуть мати лише USB-A.

USB-C виглядає як тонкий прямокутник із закругленими краями. Тоді як USB-A, який є з’єднанням з вільхи, виглядає як прямокутник з гострішими кутами. Останнє є старішим з’єднанням, тому воно є більш поширеним.

Крок 2. Знайдіть відповідний кабель

Тепер вам просто потрібно використовувати відповідний кабель для підключення. Кожен PS5 постачається з кабелем USB-A до USB-C, який ви, ймовірно, використовуватимете для зарядки контролера DualSense. Ви можете використовувати цей кабель для з’єднання між PS5 і ПК.

Якщо вам потрібно підключитися до порту USB-C на вашому ПК, вам потрібно буде знайти/придбати окремий кабель або використовувати адаптер.

Цікаво: Sony розкрили кількість проданих приставок Playstation 5.

Крок 3. Підключіть контролер до ПК

Коли ви підключаєте DualSense до ПК за допомогою кабелю, ваш ПК повинен миттєво розпізнати контролер і дозволити вам керувати своєю грою за допомогою нього – якщо гра, в яку ви граєте, підтримує контролер.

Поширені запитання

Чи доступні офіційні драйвери для ПК DualSense?

На момент написання статті Sony не випустила офіційні драйвери для ПК для контролера PS5.

Чи підтримуються функції PS5 DualSense на ПК?

Це буде відрізнятися в різних іграх, і перед покупкою варто дослідити, чи є DualSense єдиним контролером, яким ви володієте. Однак багато ігор працюють з контролером, а деякі останні кросплатформні назви використовують його адаптивні тригери та тактильні дії.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы лучшие смартфоны с 4 камерами в 2021 году

Стаття доступна українською...Сегодня для многих пользователей смартфонами большую роль играют его возможности камеры. И это логично, так как смартфоны...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -