Реклама

Як виміряти зріст за допомогою смартфону

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практика використання додатків для вимірювання висоти за допомогою мобільного телефону стає все більш поширеною. Додатки з цією функцією більш практичні, ніж вимірювальні стрічки або вимірювальні стрічки, для вимірювання розмірів людей та об’єктів. Ця функція також може бути корисною для домашніх завдань, таких як розвішування картин і впорядкування меблів. Перегляньте в рядках нижче підручник щодо використання цієї функції на Android та iPhone (iOS ).

Для iPhone найбільш підходящою програмою є додаток Measurements, розроблений Apple і доступний в App Store для iOS 14 або новішої версії. З 2021 року Google більше не має Measure , власного додатка для вимірювання з використанням доповненої реальності . Однак у Play Store є інші альтернативи, наприклад ImageMeter, який використовувався в цьому посібнику.

Цікаво: Названо дві найкорисніші функції в смартфонах Xiaomi.

Як виміряти зріст на iPhone

Крок 1. Відкрийте програму Measure, доступну для iOS 14 та iOS 15. На головному екрані з’явиться повідомлення «Додати точку». Поставте крапку біля основи людини або об’єкта, який потрібно виміряти, і торкніться знака «+».

Крок 2. Перемістіть iPhone вгору, тримаючи його прямо, поки кулька не дійде до кінця, протилежного початку вимірювання. Ви побачите пунктирну лінію, яка допоможе провести вимірювання. Коли це станеться, знову торкніться знака «+». Щоб зробити знімок екрана вимірювання та зберегти його на своєму мобільному телефоні, натисніть кнопку зйомки в нижньому правому куті екрана.

Цікаво: Перераховано функції Apple iPhone, які давно застаріли.

Як виміряти зріст на Android

Крок 1. На Android вимірювання буде проводитися за допомогою програми ImageMeter від розробника Дірка Фаріна, яка працює за допомогою фотографій. Після встановлення програми відкрийте її та торкніться значка «+». Потім виберіть «Захопити зображення».

Крок 2. Зробіть фотографію людини або об’єкта, який ви хочете виміряти. Коли зйомка гарна, натисніть кнопку «перевірити», щоб використати зображення.

Крок 3. На головному екрані програми натисніть на щойно зроблену фотографію. Потім торкніться знака «+»;

Крок 4. ImageMeter не працює з доповненою реальністю . Тому під час першого використання програми вам потрібно буде ввести опорні значення, щоб вона могла виміряти. Торкніться «Опорний масштаб» і виберіть невеликий простір об’єкта, який можна виміряти за допомогою простої лінійки.

Крок 5. Торкніться одного з кіл лінійки. Введіть розмір в сантиметрах і натисніть «ок».

Крок 6. Знову введіть значок «+», але цього разу виберіть інструмент «Вимір»;

Крок 7. Проведіть лінію на висоті об’єкта, який потрібно виміряти. Зверніть увагу, що ImageMeter має збільшувальне скло для підвищення точності вимірювання. Коли закінчите, просто торкніться зовнішньої сторони зображення. Програма зберігає всі вимірювання на головному екрані, реєстрація не потрібна, але для збереження вимірювань у хмарі необхідно підписатися на преміум-план.

Також нещодавно було перераховано нові корисні функції Android 11.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google випустить перший смартфон з підекранною камерою

Сьогодні надійшла інформація, що Google випустить перший смартфон з підекранною камерою - Google Pixel 5 Pro. Також в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -