Реклама

Як вимкнути Google Assistant на телефоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Google Assistant може бути дуже корисним інструментом для користувачів із зайнятими справами, які отримують переваги від різних форм інтелектуальної автоматизації. Ця функція встановлена ​​на заводі на більшості нових пристроїв Android, а також доступна безкоштовно в магазині Google Play, що робить її досить доступною .

З іншого боку, Google Assistant може стати неприємністю для користувачів, які хочуть отримати більш мінімалістичний досвід без зайвих зовнішніх підключень. На щастя, процес його дезактивації простий і його можна зробити всього за кілька хвилин.

ITechNews підготував нехитрий посібник, який допоможе користувачеві під час виконання кроків.

Цікаво: Названо 3 причини, чому Google Assistant приносить шкоду смартфону.

Вимкнення Google Assistant на мобільному пристрої

Щоб почати, просто відкрийте програму Google,  виберіть вкладку «Більше»  у нижньому правому куті  , а потім натисніть «Налаштування» та «Google Assistant». У цьому розділі торкніться «Загальні» та вимкніть перемикач «Google Assistant».

Однак просто вимкнення ключа Google Assistant не вимикає його присутність повністю. Віртуальний помічник залишається «активним» за допомогою ярликів, доступ до яких зазвичай здійснюється за допомогою фізичних або цифрових клавіш на мобільному телефоні. Як вирішити цю проблему, дивіться в наступній темі.

Вимкнення ярлика Google Assistant

Відключити ярлик віртуального помічника Google досить просто. Для цього просто відкрийте програму «Налаштування», торкніться «Програми та сповіщення», «Додатково» і, нарешті, «Програми за замовчуванням».

Далі виберіть «Голосовий введення та підтримка», а потім «Допоміжний додаток». У цьому розділі просто виберіть параметр «Немає» або інший бажаний варіант.

Додаткова порада: вимкніть програму «Google».

Для користувачів, які хочуть отримати ще «чистіший» досвід або просто потребують більше вільного місця на своїх пристроях, є можливість видалити всі оновлення програми «Google», а потім вимкнути її.

Ви можете виконати процедуру в «Налаштуваннях». Для цього перейдіть на вкладку «Програми та сповіщення» і перейдіть до «Google». Попереду торкніться значка «три крапки» у верхньому правому куті та виберіть «Видалити оновлення». Завдяки змінам програму буде відновлено до початкової заводської версії, що звільнить пам’ять на пристрої. Щоб завершити процес, натисніть «Вимкнути».

Варто пам’ятати, що відключення програми «Гугл» може вплинути на повноцінне функціонування інших програм, про що попереджає система. У разі виникнення проблем повторіть кроки в цьому посібнику та відмініть внесені зміни.

Також нещодавно було розкрито темну сторону голосового помічника Google Assistant.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft позбудеться традиційних паролів у 2021 році

Microsoft вже давно є виступає проти традиційних паролів, вважаючи їх небезпечними. За останні кілька років компанія інвестувала в різні...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -