Реклама

Як захистити свій акаунт в соціальних мережах, щоб його не зламали?

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Останнє десятиліття соціальні мережі тісно ввійшли в наше життя і зараз, майже не зустріти людини, яка б не була зареєстрована хоча б в одній з найпопулярніших соцмереж. Враховуючи те, що соцмережами користується велика кількість людей, логічно, що багато зловмисників бажають заволодіти особистими акаунтами користувачів для отримання вигоди. Так ось, як захистити свій акаунт в соціальних мережах, щоб його не зламали?

Найперше, на що варто звертати увагу, так це на складність пароля для входу. Це перший крок до захисту вашого акаунту. Чим довший і складніший пароль, тим менша ймовірність, що зловмисники його зламають. Ідеальний пароль, це комбінація із 8 -11 букв, спецсимволів та цифр.

Наступний крок для захисту, це мати запасну електронну пошту, за допомогою якої можна буде відновити доступ до вашого акаунту. Рекомендується періодично її перевіряти на цілісність.

Також рекомендується використовувати двофакторну аутентифікацію за допомогою пароля для входу та смс-підтвердження на телефон.

Ще важливо не забувати, що передавати дані для доступу до соцмереж стороннім не можна і це стосується навіть близьких. Якщо ваші дружина / чоловік, або хлопець / дівчина сильно хочуть підгледіти що у вас відбувається в особистому акаунті, то просто дайте їм свій смартфон і хай радуються.

Також не забувайте про те, що не рекомендується переходити на посилання, які приходять вам в особисті повідомлення від незнайомих людей. Існує велика ймовірність, що посилання буде вести на сайт, де буде пропонуватися спеціальне програмне забезпечення для завантаження, яке в подальшому скопіює всі ваші дані для входу.

Також нещодавно стало відомо, яку інформацію про своїх користувачів зберігають соціальні мережі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чому українці досі користуються послугами ПриватБанку?

В Україні кожного дня відбуваються зміни, які стосуються банківської системи і банків вцілому. Єдине, що останнє десятиліття не змінюється,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -