Реклама

Як закріпити розмови в WhatsApp

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

WhatsApp є найбільш використовуваним месенджером і, звісно, ​​завжди є контакт із більшою кількістю взаємодій. Незалежно від того, чи це мама, тато, найкращі друзі чи хлопці та подружжя, спільне життя призводить до щоденних повідомлень для цих людей. А щоб уникнути постійного пошуку імені контакту, ви можете закріпити розмови в WhatsApp.

Однак функція в додатку має обмеження. Користувач може закріпити не більше трьох розмов у верхній частині списку, тому їх завжди можна швидко знайти.

Закріпити розмови в WhatsApp досить просто, але це працює по-різному на смартфонах з операційною системою Android і iOS . 

Цікаво: Усе про WhatsApp, чого раніше ви могли не знати.

Закріпіть розмови WhatsApp на iPhone:

Відкрийте Whatsapp і перейдіть до розмови, яку хочете закріпити. Перетягніть його вправо. З’являться два параметри: «Непрочитані» синім кольором та «Закріпити» сірим кольором. Натисніть «Виправити». Бесіда автоматично переміщується вгору й матиме піктограму значка (також відому як кнопка) у правому куті.

Закріплення бесіди на Android:

Знайдіть потрібну бесіду, натисніть і утримуйте. Розмову буде закріплено автоматично. Щойно ви це зробите, воно буде переміщено вгору списку.

Закріплення бесіди на WhatsAppWeb:

Натисніть маленьку стрілку праворуч від бесіди в списку зліва на екрані. Виберіть «Закріпити бесіду».

Як відкріпити розмови в WhatsApp:

Процес дуже схожий на закріплення. На iPhone знову перетягніть закріплену бесіду праворуч і натисніть «Відкріпити».

На Android натисніть і утримуйте закріплену бесіду, і її буде відкріплено. Чат з цим контактом знизиться до часу останнього повідомлення.

У веб-сайті WhatsApp просто натисніть маленьку стрілку праворуч від бесіди у списку та виберіть «Відкріпити розмову».

Також нещодавно ми розповідали, чим може бути небезпечний месенджер WhatsApp.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Яку версію Android краще обрати? Думка користувачів

Android, як і будь-яка інша операційна система, постійно змінюється та оновлюється, додаються нові функції, набуває іншого вигляду інтерфейс. Можливо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -