Реклама

Як змінити роздільну здатність і масштаб екрана в Windows 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Деякі симптоми можуть спричинити проблеми з налаштуваннями роздільної здатності вашого монітора . 

Якщо ви помічаєте розмитий текст або частина екрана обрізана, варто перевірити, чи правильно встановлено роздільну здатність. Хороша новина полягає в тому, що налаштування в Windows 10 здійснюється за кілька кліків.

Зміна роздільної здатності екрана

1. Один із найпростіших способів отримати доступ до налаштування роздільної здатності — клацнути правою кнопкою миші на робочому столі та перейти до «Параметри дисплея».

2. На наступному екрані прокрутіть за допомогою кнопки миші до розділу «Налаштувати масштаб і макет».

3. У розділі «Роздільна здатність екрана» клацніть стрілку вниз і виберіть варіант, описаний як рекомендований.

4. Потім натисніть «Зберегти зміни».

Ще швидший спосіб отримати доступ до налаштування роздільної здатності в Windows 10 — просто ввести термін « резолюція » в меню «Пуск» і натиснути виділений параметр.

Цікаво: Відомо, як відновити видалені файли у Windows 10/11.

Як налаштувати масштаб в Windows 10

Якщо у вас є монітор з більш високою роздільною здатністю, наприклад, моделі 4K, варто вивчити масштабування — функцію, яка змінює розмір текстів і програм. 

Хоча система зазвичай вибирає найбільш підходящий варіант при виявленні панелі з високою роздільною здатністю, користувач також може налаштувати налаштування за своїм бажанням. 

1. Для цього просто виконайте ті ж дії, що й раніше. Що змінюється, так це натискання стрілки вниз «Змінити розмір тексту, програм та інших елементів». 

2. За замовчуванням Windows налаштовує масштаб до 100%, однак на моніторах 4K варто залишити цей параметр на рівні 125% або навіть 150%, щоб полегшити використання системи.

Готово! Тепер ви знаєте, як змінити роздільну здатність і масштаб вашого монітора в Windows 10. Якщо ви все ще не можете вирішити проблему з відображенням екрана, швидше за все, помилка пов’язана з самим монітором або драйвером відеокарти.

Щоб вирішити проблему з програмним забезпеченням, додаткова порада – перевірити модель графічного процесора та перевірити наявність останніх драйверів на веб-сайті виробника: AMD , Nvidia та Intel.

також нещодавно було названо переваги та недоліки Windows 11 та чому не всі хочуть на нього переходити.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Китаї затримали зловмисників, які продавали підроблені смартфони Huawei

Huawei - один з найбільших і поки найпопулярніших брендів смартфонів у світі, особливо у себе на батьківщині, в Китаї....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -