Реклама

Які приймати дії, якщо браузер в смартфоні погано працює?

Останні Новини

В даний час смартфон відіграє дуже важливу роль у житті людей, замінюючи собою безліч інших пристроїв. Та буває, що браузер у смартфоні працює повільно, тому пропонуємо декілька рішень цієї проблеми.

Цікаво: Бренд Acer повертається на ринок смартфонів

  1. Закрийте усі активні програми, після чого перезавантажте пристрій.
  2. В налаштуваннях додатків потрібно очистити кеш та усі дані браузера.

Якщо ці два способи, які являються найпростішими не допомогли, то вам потрібно встановити інший оглядач. Часто трапляються такі ситуації, коли стандартний браузер працює повільно та гальмує, а сторонній навпаки швидше та краще.

Можу запропонувати Вам декілька варіантів: Opera Touch, Firefox Focus, браузер Лайт, тощо. Також можна просто в магазині програм ввести в пошуку полегшений браузер та підібрати щось самому для вашого ґаджета. Слід розуміти, що на андроїд можна встановлювати два і більше різних браузерів.

Цікаво: Огляд бюджетного смартфону Realme C31

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Realme анонсує перший у світі смарт-телевізор SLED

Сьогодні надійшла інформація, що Realme анонсує перший у світі смарт-телевізор SLED 4K. Згідно інформації отриманої від Realme, телевізор...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -