Реклама

Європейський ринок смартфонів впав максимально за 10 років

Останні Новини

Закінчився перший квартал 2022 року і ринок смартфонів, як виявилось, катастрофічно впав. Він знизився на 12% порівняно із минулим роком і це найгірші показники за останні десять років. Таких цифр ми точно не бачили раніше. 49 000 000 смартфонів – число відгружених пристроїв. Це дуже низькі показники, які не можуть не шокувати виробників.

Як і було, залишається п'ять найбільш популярних брендів телефонів, але і вони зазнали втрат. Наприклад, Samsung знизив свої продажі та заробітки аж на 16%, це величезні втрати для такої компанії. І це порівнюючи із першим кварталом минулого року. Apple, який завжди мав популярність, впав на 6%. Єдиний виробник, який зміг не тільки зберегти показники, а ще й збільшити їх, це Realme. Вони подвоїли свій рівень на ринку, на 67% більше. Далі Xiaomi - у них постачання техніки знизилось майже на одну третю, на 36% якщо порівняти із минулим роком. Oppo виробник менш відомий за інші і він більш-менш зберігся на ринку, але маленький відсоток втрат таки теж має.

Цікаво: Країни Європейського Союзу зазнають серйозних наслідків через війну в Україні

Які ж причини таких поганих показників? По-перше, епідемія COVID-19 в Китаї. Із-за цього тяжче придбати комплектуючі, вони довше йдуть до виробників. По-друге, війна в Україні. ПІсля її початку деякі бренди повністю вийшли із ринку Росії, а це не малий відсоток продажів.Хоча це стане помітно більше в другому кварталі, так як повний вихід стався вкінці першого. Аналіти усі вважають, що другий квартал буде ще тяжчий і до цього треба готуватись. Окрім зменшення постачання, стає дорожче життя для людей, тому багато хто відмовиться від такого задоволення, як постійне оновлення телефонів. Нагадаємо, шо в минулому році навпаки всі очікували на швидше відновлення ринку, так як показники навпаки росли, а не падали.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Windows 10 дозволить відновлювати видалені файли

Останні тижні з'являлося багато інформації та чуток, які стосувалися Microsoft та їхніх розробок. Сьогодні ж Windows отримав новий інструмент....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -