Реклама

Instagram «прокачав» можливості вбудованого в соцмережу штучного інтелекту

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що Instagram «прокачав» можливості вбудованого в соцмережу штучного інтелекту. Так, наприклад, тепер штучний інтелект платформи здатний не просто розуміти, що саме зображено на фото, але і «усвідомлювати», яких саме людей він «бачить».

Instagram «прокачав» можливості вбудованого в соцмережу штучного інтелекту

Також нова розробка стала частиною Facebook, головної компанії Instagram. І якщо раніше алгоритм описав би фото нижче як «5 чоловік грають на барабанах», то тепер він ще й уточнить, що один з них – це Джей Юменс, повідомляє TechCrunch.

Представники Facebook уже повідомили, що оновлений ШІ навчився розпізнавати в 10 разів більше предметів і сутностей, ніж він умів раніше. Тепер загальна кількість таких об'єктів становить близько 1200 штук. Як і всі сучасні «фішки», оновлена ​​нейромережа, найімовірніше, буде викочуватися хвилями.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Lycamobile решила захватить рынок мобильной связи в Украине

Ця стаття доступна українською...Компания Lycamobile - это международный виртуальный оператор мобильной связи, который доступен во многих странах. На рынок...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -