Реклама

Intel представила свою першу мобільну дискретну відеокарту Iris Xe Max

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Intel представила свою першу мобільну дискретну відеокарту Iris Xe Max. Але її GPU мало відрізняється від вбудованого в Tiger Lake графічного ядра.

Компанія Intel несподівано представила дискретну відеокарту Iris Xe Max. Це мобільне рішення, хоча настільна дискретна відеокарта Intel початкового рівня може мати приблизно такі ж характеристики.

Intel представила свою першу мобільну дискретну відеокарту Iris Xe Max

На жаль, Iris Xe Max – це той же GPU, який лежить в основі новітніх мобільних процесорів Tiger Lake. Зокрема, тут ті ж 96 обчислювальних блоків, просто працюють вони на частоті 1,65 ГГц, а також дискретна карта має власну пам’яттю об’ємом 4 ГБ, правда, це LPDDR4x, і поки неясно, що там зі швидкістю. Але пропускна здатність дуже скромна – 68 ГБ / с.

З іншого можна відзначити підтримку PCIe 4.0, 10-нанометровий техпроцес, підтримку DirectX 12.1, HDMI 2.0b і DisplayPort 1.4.

Технологія Deep Link

Intel також акцентує увагу на технології Deep Link, але виразно не пояснює, що це таке. Як сказано в прес-релізі, вона об’єднує механізми обробки в рамках загального програмного середовища, що дозволяє розробникам програмного забезпечення значно підвищити продуктивність робочих навантажень по створенню контенту. Додатки можуть масштабувати певні робочі навантаження за допомогою інтегрованої і дискретної графіки.

У приклад Intel призводить адаптивні можливості ІІ, що дозволяють виконувати логічний висновок і рендеринг на обох графічних процесорах для прискорення робочих навантажень по створенню контенту, а також комбінацію провідних в галузі механізмів кодування в кожному графічному процесорі за допомогою гіперкодірованія, що дає час для візуалізації відео для перегляду або публікації.

Простіше кажучи, дві практично однакові відеокарти в нових ноутбуках на платформі Intel (якщо CPU має такий же GPU Xe) не марні, хоча в іграх, судячи з усього, вони об’єднуватися ніяк не зможуть. Фактично це ще один варіант реалізації взаємодії між дискретним GPU і інтегрованим. Можна згадати Nvidia Optimus, хоча ця технологія була створена для іншого, а ось у AMD була технологія Radeon Dual Graphics, на яку рішення Intel схоже більше, але технологія AMD створювалася саме для ігор, а Deep Link стосується роботи. Зокрема, ІІ і кодувальників.

Intel представила свою першу мобільну дискретну відеокарту Iris Xe Max

Окремо Intel відзначає, що працює з партнерами над виведенням настільної дискретної відеокарти цього ж рівня в першій половині наступного року.

Що стосується ноутбуків з відеокартою Iris Xe Max, вже з сьогоднішнього дня у продажу повинні з’явитися Acer Swift 3x, Asus VivoBook Flip TP470 і Dell Inspiron 15 7000.

Читайте також: Нові Процесори Intel Вже Розчарували.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковано перший рендер смартфона OnePlus 9

Сьогодні було опубліковано перший рендер смартфона OnePlus 9. Смартфон очікується в березні. Апарат отримає плоский 120-Герцевий дисплей. До виходу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -