Реклама

Інтерфейс Windows 10 зазнає великих змін

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Інтерфейс Windows 10 зазнає великих змін. Microsoft вдихне нове життя в меню «Пуск», «Провідник» і інші ключові елементи.

Компанія Microsoft планує велике оновлення інтерфейсу фірмової операційної системи Windows 10 в наступному році. Про це повідомив тематичний ресурс WindowsCentral.

Інтерфейс Windows 10 зазнає великих змін

Як повідомило джерело, в рамках оновлення будуть перероблені багато ключових елементів інтерфейсу, в тому числі, меню «Пуск», Action Center (Центр повідомлень) і навіть «Провідник». Всі вони отримають більш сучасний дизайн, поліпшену анімацію і нові функції.

Проект оновлення носить внутрішню кодову назву Sun Valley і увійде до складу релізу Windows 10 Cobalt, запланованого на різдвяний сезон 2021 року. Внутрішня документація описує проект, як «нове життя» і модернізація середовища робочого столу Windows, щоб йти в ногу з очікуваннями користувачів в світі, на який впливають інші сучасні і легкі платформи.

Для користувачів планшетів також очікується поліпшена анімація і більш «гладка» робота. Ми вже знаємо, що Microsoft веде роботу над новими функціями сенсорної клавіатури з емодзі, ці зміни вже тестуються в програмі Windows Insider в каналі Dev Channel. Також продовжиться «округлення» кутів по всьому інтерфейсу, хоча цей процес вже почався.

Перероблений інтерфейс стане свого роду еволюцією Fluent Design, вперше представленого в 2017 році. Microsoft не збирається переходити на нову мову дизайну з релізом Sun Valley.

Читайте також: Принципово Новий Windows Буде Готовий Вже До Кінця Року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 3090 Suprim X на живих фото

Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 3090 Suprim X на живих фото. Це розігнана модель з трьома вентиляторами. Через тиждень після...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -