Реклама

Інвестори Cyberpunk 2077 подають в суд на CD Projekt Red

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що інвестори Cyberpunk 2077 подають в суд на CD Projekt Red. Ендрю Трампе, інвестор в Кіберпанк 2077, подав позов проти них від свого імені та інших інвесторів після запуску гри з серйозними помилками. Інвестори вважають, що гра була надмірно розкручена фальшивими та оманливими заявами, які змусили їх вкласти гроші в проект.

Деякі питання, які заважають запуску гри включають багги збереження файлів , які були зафіксовані і погана продуктивність на консолях, які призвели до видалення гри із PlayStation Store .

У позові Трампе висвітлює заяву генерального директора CD Projekt Адама Кічінського, який сказав:

Отже, з точки зору помилок, ми всі про них знаємо. Звичайно, така велика гра не може бути без помилок. Це очевидно, але ми віримо, що їх рівень буде настільки низьким, що дозволить гравцям не бачити їх ».

Трампе заявив, що ці твердження були неправдивими та оманливими, оскільки компанія нібито знала про дефекти гри, але не розкрила їх.

Наприкінці судового позову йдеться про те, що інвестори вимагають судового розгляду та домагатимуться, щоб відповідачі виплатили збитки інвесторам, а також покрили гонорари своїх адвокатів, експертні збори та інші витрати.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Декілька причин не заряджати телефон у машині

Усі, хто мають машину, заряджають час від часу у ній смартфони. З однієї сторони це зручно, що взагалі є...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -