Реклама

iPhone 12 страждає швидким відшаруванням фарби

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

iPhone 12 страждає швидким відшаруванням фарби. Все частіше власники iPhone 12 і iPhone 12 Pro діляться своїми враженнями від використання смартфонів. Як це часто буває після запуску нових смартфонів, найбільший резонанс викликають негативні відгуки, так як на хороші мало хто звертає увагу.

Відомий китайський блогер, у якого в Weibo понад 5 мільйонів підписників, є давнім користувачем техніки Apple. Він поділився своїми враженнями від використання смартфона. На його думку, нова форма корпусу робить пристрій не дуже зручним для використання, при цьому задня частина є дуже слизькою.

iPhone 12 страждає швидким відшаруванням фарби

Він підтвердив, що через пару днів після використання він зіткнувся з проблемою відшарування фарби на металевій рамці корпусу. У зв’язку з цим він порекомендував відразу ж помістити новий смартфон в захисний чохол. На форумі MacRumors також є тема, в якій підтверджується факт відшарування фарби на сріблястому смартфоні. Раніше повідомлялося, що тільки в золотому кольорі iPhone 12 Pro особливо стійкий до появи подряпин і відбитків пальців. Ймовірно, Apple вирішила не використовувати відповідний технологічний процес при виробництві смартфонів в інших кольорах.

Також в Мережі з'явилися такі фотографії з магазину Apple. За однією з версій, новенький смартфон привернув занадто велику увагу користувачів, які хотіли потримати його в руках, проте це все одно не є виправданням такого швидкого відшарування фарби. Також китайський блогер додав, що якість зв'язку Wi-Fi і 4G залишилися на рівні iPhone 11 Pro. Зміни помітні тільки в мережі 5G. Він зазначив, що якби не був фанатом Apple, то не став би купувати смартфон.

Читатайте також: IPhone 12 Перевірили На Міцність Падінням На Бетонну Підлогу.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, коли Samsung випустить нову версію розумного годинника Galaxy Watch Active 2

Сьогодні стало відомо, коли Samsung випустить нову версію розумного годинника Galaxy Watch Active 2. Інсайдер Еван Блесс (Evan Blass),...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -