Реклама

iPhone 14 отримує найдорожчі комплектуючі

Останні Новини

Серія iPhone 14 отримує найдорожчі комплектуючі за весь час виробництва смартфонів компанії. Про це розповіли на ресурсі Nikkei Asia. Загалом, ціни на комплектуючі нових айфонів зрости на 20%. До прикладу, вартість виробництва моделі iPhone 14 Pro Max коштує компанії 501 дол, тоді як його попередник iPhone 13 Pro Max коштував на 40 доларів дешевше.

Читайте також: Проведено тести камери Apple iPhone 14 Pro. Результати вражають.

Таке здорожчання виробництва найперше пов’язано із обладнанням смартфонів потужнішими деталями. Той самий чіп A16 Bionic коштує 110 дол, що в 2,4 рази дорожче, ніж чіп A15 Bionic. Також зросли ціни на датчики CMOS від компанії Sony, і зросли вони на половину, тобто на 50 %. Комплектуючі для iPhone, які виробляють американські компанії займають майже третину його вартості і також зросли в ціні порівняно із 2021 роком на 10%. Ну і вплинуло на це зменшення частки Китаю в поставці комплектуючих.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено розумне дитяче ліжечко з ШІ, яке зможе заколисати дитину

Перші роки життя діти сплять неспокійно, що забирає багато сил і часу у батьків. Компанією Cradlewise було представлено розумне...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -